Yaşam |

Marmaray'da genç kadına taciz: Ortalık ayağa kalktı! "Fotoğrafımı çekmiş"

Marmaray'da kadınların fotoğraflarını .ektiği iddia edilen yabacı uyruklu bir şahıs, yolcular tarafından fark edilince hareketli anlar yaşandı. Fotoğrafının çekildiğini söyleyen kadın "Fotoğrafımı çekmiş" diyerek olaya tepki gösterince taciz iddiası sonrası arbede yaşandı. İşte o anlar...

Olay dün saat 17.00 sıralarında Gebze - Yenikapı seferini yapan Marmaray treninde Üsküdar İstasyonunda meydana geldi.

"FOTOĞRAFIMI ÇEKMİŞ" DİYEREK TEPKİ GÖSTERDİ

İddiaya göre, yabancı uyruklu bir şahıs, Marmaray’da yolculuk yapan kadınların uygunsuz fotoğraflarını çekerek mesaj yoluyla arkadaşına attı. Bu sırada genç bir kadın, şahsın kendisinin fotoğrafını çektiğini fark edince “Fotoğrafımı çekmiş” diyerek olaya tepki gösterdi. Bunun üzerine bağrışmaların yaşanması üzerine çevredeki vatandaşlar devreye girdi.

"SİL O FOTOĞRAFI TERBİYESİZ"

Yolculuk yapan diğer kadınların, “Sil o fotoğrafı, terbiyesiz, sen ne zannediyorsun kendini” tepkileri üzerine yabancı uyruklu şahısın “tamam sil fotoğrafı” demesi de dikkat çekti. Kısa süreli yaşanan arbedenin ardından şahıs trenden aşağıya indirildi.

O ANLAR KAMERADA

Bölgedeki güvenlik görevlileri de olay yerine gelerek olaya müdahale etti. O anlar çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.