Spor |

'Marcao-Halil Dervişoğlu' olayına Erol Bulut da dahil oldu: Kapatılmaya çalışılıyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Ümit Milli Takım ile Galatasaray arasında geçtiğimiz hafta oynanan hazırlık maçında Brezilyalı futbolcu Marcao'nun Halil Dervişoğlu'na tokat attığı iddialarına ilişkin, ''Ben Altay Bayındır ile konuştum. Bir tokat olayı olduğunu öğrendim. Bu konu gördüğüm kadarıyla kapatılmaya çalışılıyor, bu hoş bir şey değil'' ifadelerini kullandı.

Erol Bulut, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gazetecilerle yemekte buluştu. Bulut, takımıyla ilgili tüm sorulara yanıt verirken, Marcao'nun Halil Dervişoğlu'na tokat attığı iddiası da gündeme geldi.

Gazeteciler, sarı-lacivertli futbolcuların da milli takımda yer aldığını hatırlatarak, tokat olayına dair bir bilgiye sahip olup olmadıklarını sordu.

Bulut'un verdiği yanıtı ise Ahmet Ercanlar, Youtube kanalında açıkladı.

''KAPATILMAYA ÇALIŞILIYOR''

Marcao'nun tokat attığı iddiasına dair Ercanlar, şunları söyledi: "Galatasaray ile Ümit Milli Takım arasında tokat olayının yaşandığını açıklayan Erol Bulut, 'Ben Altay (Bayındır) ile konuştum. Bir tokat olayı olduğunu öğrendim. Bu konu gördüğüm kadarıyla kapatılmaya çalışılıyor, bu hoş bir şey değil' dedi."

NE OLMUŞTU?

Galatasaray ve Ümit Milli Takım'ın oynadığı hazırlık maçında, yaşanan ikili mücadelede Marcao'nun Milli futbolcu Halil Dervişoğlu'na tokat attığına ilişkin haber, genç oyuncu tarafından yalanlandı. Halil Dervişoğlu yaptığı açıklamada, "Her futbol maçında olabilecek olaylardan biri yaşanmıştır ama iddia edildiği gibi tokat atma olayı yoktur." ifadelerini kullandı.