Magazin |

Maraşlı'nın Cemal'i Burak Deniz'in babası kimdir? Burak Deniz babasının cenazesine katılmamıştı!

ATV'de yayınlanan Maraşlı dizisinin Cemal'i Burak Deniz, son dönemin en çok konuşulan yıldızlarından. Geçtiğimiz yılın sonlarında babasını kaybeden ve cenazesine katılmayan Burak Deniz'in takipçileri, yakışıklı oyuncunun babası Teoman Deniz hakkında bilgi arıyor. Peki Burak Deniz kimin oğludur?

Burak Deniz, Maraşlı dizisiyle birlikte magazin dünyasının en çok konuşuşan isimlerinden biri. Alina Boz ile birlikte başrolünü paylaştığı Maraşlı dizisinde Cemal karakterini canlandıran Burak Deniz'in babası Teoman Deniz kimdir?

BURAK DENİZ'İN BABASI KİMDİR?

Oyuncu Burak Deniz'in İzmit'te yaşayan babası Teoman Deniz, geçtiğimiz yılın sonlarında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Oyuncunun babası düzenlenen cenaze töreniyle İzmit'te son yolculuğuna uğurlandı.

Burak Deniz'in acı günü! Babası hayatını kaybetti - Son Dakika Magazin  Haberleri

Teoman Deniz'in cenazesine katılmayan Burak Deniz hakkında çıkan "Babası ile arası açık mı?" haberlerine açıklık getirdi. Spor salonundan çıkarken ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Burak Deniz babasının İzmit'teki cenazesine katılamama sebebini açıkladı.

Oyuncu Burak Deniz'in babası hayatını kaybetti – Haberleri.club

İzmit'te yapılan cenaze törenine babasına küs olduğu için katılmadığı iddia edilen ünlü oyuncu, "Sadece zaman problemi oldu, cenazeye yetişemedim. Sonrasında vedalaştık. Yazıldığı gibi babamla aramda bir problemim yoktu" diye konuştu.