Maraşlı 2. bölüm fragmanı izle!

Maraşlı 2. bölüm fragmanı izlenmek için yayında. 11 Ocak Salı akşamı ilk bölümüyle ATV'de başlayan Maraşlı 2. bölüm fragmamı merak ediliyor. Büyük bir ilgiyle izlenen ilk bölüm sonrası Maraşlı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 2. bölüm fragmanı izlemek için araştırmalar devam ediyor. ATV ekranlarında 11 Ocak Salı akşamı 1. bölümü yayınlanan Maraşlı dizisi büyük bir ilgiyle karşılaştı. Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı yeni bölümü ne zaman?

MARAŞLI 2. BÖLÜM FRAGMANI

Şimdi dizinin takipçileri Maraşlı 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna yanıt aranıyor. Maraşlı dizisi 2. bölümü 18 Ocak akşamı yine ATV'de yayınlanacak.

MARAŞLI 1. BÖLÜM ÖZETİ!

Maraşlı, Özel Kuvvetlerden ayrılan eski bir askerdir. Kendine bir sahaf dükkanı açarak hayatını hasta olan kızı Zeliş ile ilgilenerek ve kitap satarak geçirme kararı almıştır. Ta ki bir gün dünyalar güzeli Mahur Türel, Maraşlı'nın sahaf dükkanından içeri girene kadar. Türkiye'nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel'in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur'un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer.

 

Maraşlı 2. bölüm fragmanı izle!

Mahur'un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanır. Artık Mahur'un hayatı tehlikededir…

Maraşlı 2. bölüm fragmanı izle! ile ilgili etiketler ATV maraşlı 2. bölüm fragmanı

Sitene Ekle