Popüler Haberler

Maraşlı 17. bölüm izle

Maraşlı 17. bölüm full izle kesintisiz tek parça olarak yayında. 10 Mayıs akşamında ATV’de yayınlanan Maraşlı dizisinin son bölümü Puhu platformunda. Maraşlı 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz’un oynadığı Maraşlı dizisinin 17. son bölümü 10 Mayıs Pazartesi akşamında ATV ekranlarında yayınlandı. Maraşlı son bölümünde; Hilal sonunda Necati’yi vurmuştur. Maraşlı da can çekişmekte olan Necati'yi, Mahur'a verdiği zehirin panzehirini söylemesi için zorlamaktadır.

İlhan'dan, babasını Necati'nin öldürdüğünü öğrenen Savaş, dehşete kapılır. Necati hastanededir. Savaş, Necati'yi bulur ve ondan hesap sorar. Necati'nin, Mahur'a olan zaafını bilen Savaş, Mahur'un canını almaya geldiğini söyler. Necati panikler, Mahur zarar görsün istemez. Savaş'ın, Mahur'la ilgili planı nedir? Necati, Savaş'a gerçekleri anlatacak mıdır?

Mahur; Maraşlı'nın, Necati'yi vurduğuna inanmasa da şüphelenir. Necati'nin nasıl vurulduğunu Mahur'a açıklayamayan Maraşlı ise istihbarattan ayrılmaya ve her şeyi Mahur'a anlatmaya karar verir. Maraşlı, büyük kararını uygulayabilecek midir?

MARAŞLI 17. SON BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle

Yorumlar