Mabel Matiz'den çocuk itirafı!

Bodrum antik tiyatroda konser veren ünlü sanatçı Mabel Matiz, sahne öncesi yaptığı açıklamada geleceğe dair samimi itiraflarda bulundu.

Sesi ve sevilen şarkılarıyla milyonların beğenisini kazanan Mabel Matiz, yaz konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı. Konser öncesi samimi açıklamalarda bulunan Matiz, evlilik düşünmediğini söyledi.

"EVLİLİK ŞU AN İÇİN BANA UZAK"

Röportajında samimi açıklamalar da yapan sevilen sanatçı, evlilikten şu an için çok uzak olduğunu ifade ederek, "Ama bazen bir şey olur, değişik biri ile karşılaşırsınız, bir şeyler hissedersiniz, ondan sonra bütün ezberlerinizi yutarsınız. Şu an için kendimi çocuk sahibi olacak genişlikte, olgunlukta görmüyorum. Öncelikle halen kendimi büyütmekle meşgulüm. Çocuk sahibi olmak güzel bir şey ama çok büyük sorumluluk" şeklinde konuştu

Mabel Matiz'den çocuk itirafı!

"BU KADAR İNSANIN ÖNÜNDE OLACAĞIMI HAYAL ETMEDİM"

Müzik kariyeri ve yeni albümü hakkında da konuşan Matiz, "Çocukken ya da ergenken hep bir şeyler hayal ediyordum. Müzikle hep ilgiliydim. Bu kadar insanların önünde olacağımı hayal etmedim aslında. Sadece müzik yapacağımı hissediyordum. Maya adlı albümün süreci iyi gidiyor. Yayınlanalı 2 ay kadar oldu.

Henüz klip yok ama bu hafta kliplere girişiyoruz. 'Sarmaşık' ve 'A Canım' adlı şarkılara klip çekeceğiz. Zannediyorum kliplerle beraber çok daha güzel bir hale gelecek" ifadelerini kullandı.Yaklaşık 2 bin 500 kişinin izlediği konserde ünlü sanatçı, "Fırtınadayım", "Aşk Yok Olmaktır" gibi en sevilen şarkılarını seslendirdi. Cep telefonları ile başarılı sanatçının fotoğraflarını çeken hayranları da şarkılara eşlik etti.

Mabel Matiz'den çocuk itirafı! - Resim : 2

 

Mabel Matiz'den çocuk itirafı! ile ilgili etiketler Mabel Matiz çocuk haberş