Popüler Haberler |

Logan: Wolverine filminin konusu nedir? Logan: Wolverine filminin oyuncuları kimlerdir?

27 Şubat Cumartesi günü Kanal D yayın akışında yer alan Logan: Wolverine filminin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Aksiyon türündeki film Logan: Wolverine konusu nedir, Logan: Wolverine oyuncuları kimlerdir detaylı bilgi haberimizde.

27 Şubat Cumartesi günü Kanal D yayın akışında yer alan Logan: Wolverine adlı aksiyon filminin konusu ve oyuncuları merak edilmektedir. Logan: Wolverine 2017 yılında vizyona girmiştir. Cehennem serisinin ikinci filmi olan Logan: Wolverine adlı aksiyon filminin başarılı oyuncuları ve ilginç konusu ile seyircileri bu akşam ekran başına kilitleyecek. İşte, Logan: Wolverine filminin konusu nedir, Logan: Wolverine oyuncuları kimlerdir detayları ile haberimizde bulabilirsiniz.

Logan: Wolverine filminin konusu ne?

Logan: Wolverine filminde yakın gelecekte yaşlanmış ve yorgun olan Wolverine ve Professor X, Meksika sınırında saklanıyordur. Ancak Logan'ın dünyadan gizlenmesi ve mirası, karanlık güçler tarafından takip edilmekte olan genç bir mutant geldiğinde sona erecektir. Şimdi genç bir kadın klonunu Nathanial Essex'in liderliğindeki kötü bir organizasyondan korumaya çalışacaktır.

Logan: Wolverine filminin konusu nedir? Logan: Wolverine filminin oyuncuları kimlerdir?

Hugh Jackman'ı en son Wolverine olarak izleyeceğimiz film Logan'ı James Mangold yönetmiştir. Başrollerinde ise Hugh Jackman dışında Boyd Holbrook, Patrick Stewart ve Doris Morgado yer almaktadır.

Logan: Wolverine filminin oyuncuları kimlerdir?

Yönetmen: James Mangold

Oyuncular: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen

Tür: Aksiyon, Bilimkurgu

Yapım Yılı: 3 Mart 2017 / 2s 17dk