Levent Gültekin ve Cüneyt Özdemir Twitter'dan birbirine girdi: Medya soytarısı... Aleyna Tilki kadar aklın yok...

Halk TV programcısı Levent Gültekin ile Gazeteci Cüneyt Özdemir arasında Twitter'da ‘Abdullah Gül’ tartışması yaşandı. Özdemir'in Gültekin'in Abdullah Gül'ün adaylığı için Halk TV'yi kullandığını iddia etmesi üzerine Gültekin "Sen hakikaten tam bir medya soytarısı olmuşsun. Tam kendine yakışanı yapıyorsun. Sırf iftiranı suç üstü yapmak için seni muhatap aldım yoksa senin muhatabın ben değilim, senin muhatabın Aleyna Tilki." dedi.

Gazeteci Cüneyt Özdemir ve Halk TV programcısı Levent Gültekin arasında dün akşam Twitter'da gündeme bomba gibi düşen bir atışma yaşandı.

Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Gültekin'i Abdullah Gül'ün adaylığı için Halk TV'yi kullanmakla suçladı.

Özdemir paylaşımında, "Halk Tv'nin bir numaralı (ki çok izleniyor harbiden başarılı) programcısı Levent Gültekin, Abdullah Gül'ün adaylığını destekliyor musun soruma, çaktırmadan reklamını mı yapıyorsun?' imalarıma, 'Hayır' bile diyemiyor. Eveliyor, geveliyor... E hayırlı işler kardeşim. Allah kavuştursun.." ifadelerine yer verdi.

Levent Gültekin ve Cüneyt Özdemir Twitter'dan birbirine girdi: Medya soytarısı... Aleyna Tilki kadar aklın yok...

CÜNEYT ÖZDEMİR TWITTER'DAN OYLAMA BAŞLATTI

Ardından kişisel hesabında oylama başlatan Özdemir takipçilerine, "Levent Gültekin Halk TV'de çaktırmadan Abdullah Gül reklamı mı yapıyor? Halk TV'yi kendince çaktırmadan Abdullah Gül adaylığı için mi kullanıyor?" sorusunu yöneltti.

Levent Gültekin'i soruya etiketleyen Özdemir, "Çekinme sen de oy kullan" dedi.

"SEN TAM BİR MEDYA SOYTARISI OLMUŞSUN"

Gültekin ise paylaşımın altına, "Ahlaksızlığını böyle mi örteceksin Cüneyt? Sen hakikaten tam bir medya soytarısı olmuşsun. Tam kendine yakışanı yapıyorsun." diye yazdı. Özdemir, "Vay şimdi de hakaret ha! Yolun açık olsun Şampiyon...." cevabını verdi.

Levent Gültekin ve Cüneyt Özdemir Twitter'dan birbirine girdi: Medya soytarısı... Aleyna Tilki kadar aklın yok... - Resim : 2

"SENİN GİBİ UYDURUK BİR ADAMLA ZAMAN KAYBETMEM BENİM HATAM"

"Şu yazışmalar baktım da haklısın senin gibi uyduruk bir adamla bu kadar zaman kaybetmem benim hatam! Bir tek sen akıllı, alem de bu kadar aptal değil. Umarım bu gece bunu bir kez daha o zeki kafana sokmuşsundur!" diyen Özdemir'e cevap olarak Gültekin, "Yahu niye laf dolandırıyorsun niye iftira attın niye halk tv’ye kattın işin içine?" diye yazdı.

Levent Gültekin ve Cüneyt Özdemir Twitter'dan birbirine girdi: Medya soytarısı... Aleyna Tilki kadar aklın yok... - Resim : 3

Levent Gültekin, Cüneyt Özdemir'e soru yöneltmeye devam etti:

"İşin içine Halk tv’ye niçin karıştırdığını anlamayacak kadar aptal mı sanıyorsun buradaki insanları. CNNtürk tetikçiliğini mi yapıyorsun halk tv’ye?"

Özdemir, "Ya sadece siyasetten değil medyadan da o kadar bihabersin ki ben 2003 yılından bu yana cnntürk'te çalışmıyorum. Dışarıdan program yapıyorum... Kanal'd'den de 2015'de kovuldum!" cevabını verdi.

Levent Gültekin ve Cüneyt Özdemir Twitter'dan birbirine girdi: Medya soytarısı... Aleyna Tilki kadar aklın yok... - Resim : 4

"ALEYNA TİLKİ SENDEN ÇOK DAHA AKILLI"

Levent Gültekin son olarak Özdemir'e, "Cüneyt sırf iftiranı suç üstü yapmak için seni muhatap aldım yoksa senin muhatabın ben değilim, senin muhatabın Aleyna Tilki, ama yine de söyle bana niye iftira attın? Halk tv’ye niçin saldırdın? Kimden aldın bu talimatı onu söyle?" sorusuna Özdemir, "Çakallık yapıp Halk Tv'yi sana ortak etme. Yahu herkesi gerçekten bu kadar aptal mı sanıyorsun? Biz gerizekalı mıyız? Bu yayınları SEN Halk tv'de yapıyorsun. Aleyna Tilki'ye de kesinlikle senden daha çok saygı duyuyorum bunda haklısın bak... Senden çok daha akıllı ve yenilikçi." yanıtını verdi.

 

Levent Gültekin ve Cüneyt Özdemir Twitter'dan birbirine girdi: Medya soytarısı... Aleyna Tilki kadar aklın yok... ile ilgili etiketler Cüneyt Özdemir Abdullah Gül Aleyna Tilki Twitter levent gültekin