Magazin |

Levent Babataş ile evlenen Demet Evgar düğün videosunu yayınladı

Geçtiğimiz Mart ayında, 2016 yılından beri aşk yaşadığı işletmeci sevgilisi Levent Babataş ile nikah masasına oturan 41 yaşındaki oyuncu Demet Evgar, geçtiğimiz gün de Emirgan'daki evlerinin bahçesinde düğün yapmıştı. Demet Evgar düğünde çekilen görüntülerden oluşan videoyu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Evgar, mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti.

Mavi adını vereceği kızını kucağına almak için gün sayan 7 aylık hamile oyuncu Demet Evgar, 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Levent Babataş ile Mart ayında evlenmişti. Demet Evgar geçtiğimiz gün Emirgan'daki evinin bahçesinde düğün yaptı. 270 kişinin davetli olduğu düğünde karnı burnunda Demet Evgar doyasıyla eğlendi.

Demet Evgar, yakın dostları ve ailelerinin katıldığı düğünde yapılan çekimin videosunu Instagram hesabından yayınladı. Evgar paylaşımında ''Evveett arkadaşlarımızla da kutlamamızı yaptık. 🙈🤣 Artık bi süre dinlenebiliriz... Bu kutlamamızda elini emeğini üstümüzde tutan dostlara sonsuz teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz.'' ifadelerine yer verdi.

 

Sitene Ekle