Popüler Haberler |

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm bu akşam var mı? Kuzey Yıldızı İlk Aşk saat kaçta?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 4 Nisan'dan bu yayınlanmıyor. Dizinin izleyenleri, Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını araştırıyor. Show TV ekranında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, yeni bölümü bu akşam var mı? Cumartesi akşamları yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2 Mayıs Cumartesi var mı? Detaylar haberimizde...

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm bu akşam var mı? Show tv'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Akşam, 4 nisan cumartesi günü 27. bölümüyle ekrana gelmiş daha sonra yeni bölümleri ekrana gelmememişti. Dizinin sevenleri bu akşam Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. yeni bölümüyle ekrana gelecek mi merak ediyor. İşte yanıtı...


BUGÜN KUZEY YILDIZI İLK AŞK VAR MI?

Bugün Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam yok. 2 Mayıs Cumartesi Show Tv yayın akışına göre, bu akşam saat 20:00'de Güldür Güldür tekrar bölümü yayınlanacak.


KUZEY YILDIZI İLK AŞK 28. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandıktan sonra haberimiz içerisine eklenecektir.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 27. BÖLÜM ÖZETİ

Kuzey’in mutlu sonlu inzivası, gittikçe trajik bir hal almaktadır. Kuzey’in kurtulmak için, Yıldız’a kavuşmak için attığı her adım onu başka bir felakete sürüklemektedir. Herkes seferber olup Kuzey’i ararken Kuzey’in umutları tükenmek üzeredir. Belki de masal tersine dönecektir ve bu sefer kırmızı saçlı Rapunzel, prensini kurtaracaktır. O olmazsa, ölümüne pampası gelip kurtaracaktır kesin. Sefer’in kalbi temizdir ve onu nerde olursa olsun bulacaktır. Kuzey, mutlu sonlu sandığı inzivasında, hazin sona doğru ilerlemektedir.

Yıldız, yaptıklarından dolayı vicdan azabı çekmektedir. Ama bu, kendisini onun kollarına atacağı anlamına gelmemektedir. Belki de bu sorunun çözümü ikisinin de elinde değildir. Kuzey, aşkını kurtarmak için her yola başvurduğunu Yıldız’a ispatlamak ister. Yıldız, her şeyden sıyrılıp sakin kalmak istedikçe başka bir sorunla uğraşmaktadır. Kaçtığı her şey bir şekilde gelip onu bulur. Bir parçası olmamak için uğraşıp durduğu entrika üçgeninden bir türlü kendini kurtaramamaktadır. Ve belki de yıllardır açılmasını beklediği kapının anahtarı avcunun içinde durmaktadır. Ama o kapının arkasında ou neyin beklediğini kimse bilmemektedir.