Popüler Haberler

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmanı izlenmek için yayında. 27 Mart 2021 akşamı SHOW TV'de yayınlanan yeni bölüm sonrası izleyenler Kuzey Yıldızı yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Sevilen romantik komedi dizisi Kuzey Yıldızı 58. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SHOW TV'nin Cumartesi akşamları yayınlanan dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk bu akşam 57. son bölümü ile ekrana geldi. Aslıhan Güner'in başrol oynadığı dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü büyük ilgi çekmişti. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. bölüm fragmnı yayınlandı mı?

Yıldız, Kuzey'i peşinden koştursa da sonunda affetmiş, aşıklarımız normal hayatlarına dönmüşlerdir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 57.bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümde hayat normale dönüyor!

Artık bebeklerinin cinsiyetini de öğreneceklerdir. Hayalleri sonunda bir bir gerçekleşiyor, kendilerine musallat olan kara bulutlardan bir bir kurtuluyorlardır. Sonunda Kuzey Yıldız çifti hak ettikleri ve uğruna fazlasıyla bedel ödedikleri mutlu günlere çok yakındır. Her şey rüya bile olamayacak kadar güzelken Kuzey ve Yıldız'ı bekleyen sürprizle her şey bir anda tepe taklak olacaktır. Kuzey sonunda, Yıldız'ı ve bebeğini kaybetme tehdidiyle karşı karşıyadır.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 58. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle