Popüler Haberler

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. bölüm fragmanı izle!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. bölüm fragmanı izlenmek için yayında. 13 Şubat Cumartesi akşamı SHOW TV'de yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk AŞk 52. bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki, Kuzey Yıldızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SHOW TV'de bu akşam yayınlanan yeni bölümü ile izleyicisini yine ekran başına kilitleyen Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. bölüm fragmanı izlemek isteyenler, dizinin yeni bölümü sonrası araştırmalara da başladı. Başrolünde güzel oyuncu Aslıhan Güner'in rol aldığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. bölüm fragmanı izlemek isteyenler dizinin yeni bölümünün hemen akabinde Kuzey Yıldızı Youtube kanalında izleyebilirler.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 52. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yıldız'ın hamilelik haberiyle bütün aile büyük bir sevinç yaşarken, Kuzey ile Yıldız çifti de gelecek bebekleri için tatlı bir heyecan yaşıyordu. Diğer tarafta evlenmeyi dört gözle bekleyen Poyraz ve Kamer de, kız isteme merasiminin bir an önce gerçekleşmesini istiyordu. Tam bekledikleri an yaşanırken, Kuzey'in Kamer'i vermeyerek itiraz etmesi herkesi şaşırttı. Kuzey, kendisinin kız isteme sürecinde yaşadıklarını hatırlayarak, Poyraz'ı zorlamaya karar verdi.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm 2. fragmanı izle - Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50. son bölümde neler oldu?

Bebek sürprizi Kuzey ile Yıldız'ın tüm hayatını değiştirmeye başlarken, doktorun söyledikleriyle Kuzey, Yıldız'ı korumak için adeta olağanüstü hal başlattı. Doktor, Yıldız'ın hamilelik sürecinde çok dikkat etmesi ve stresten uzak kalması gerektiği konusunda uyarıda bulundu. Bunun üzerine Yıldız'ın artık çalışmasını istemeyen Kuzey, restoranı devralarak koruma tedbirlerine başladı ve Yıldız'ı eve gönderdi.

Sitene Ekle