Popüler Haberler

Kuzey Yıldızı 45. bölüm fragmanı izle!

Kuzey Yıldızı 45. bölüm fragmanı izlemek isteyenler dizinin yeni bölümünün bu akşam ekrana gelmesinin ardından araştırmalara başladı. Peki, Kuzey Yıldızı 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuzey Yıldızı 45. bölüm fragmanı izle bağlantısı merak ediliyor. Başrollerinde Aslıhan Güner'in rol aldığı SHOW TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı 45. bölüm fragmanı, dizinin son bölümünün 19 Aralık akşamı ekrana gelmesinin ardından araştırılıyor. Peki, Kuzey Yıldızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KUZEY YILDIZI 45. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldız da artık mutlu olmak istemektedir fakat bunu bir türlü aşamaz. Sonunda soluğu terapistinde alır. Terapistin önerisiyle, sorunlarını çözeceğini zannederken işler daha da sarpa sarar. Kuzey, bir yandan Yıldız’ın koyduğu mesafeleri aşmaya çalışırken bir yandan işini- hayatını düzene sokmaya çalışmakta, bir yandan da kızlarıyla ilgilenmeye çalışmaktadır.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44 . Bölüm Son Fragmanı

Hem babalık, hem kocalık, hem de iş yükü Kuzey’e ağır gelse de umurunda değildir. O artık her şeyin üstesinden gelecek kadar güçlüdür. Hiçbir şeyin hayatını mahvetmesine izin vermeyecektir. Ama bu sefer sınavı, hiç ummadığı bir yerden gelecektir. Kuzey ve Yıldız, acı bir sınavla karşı karşıyadır.

 

Sitene Ekle