Popüler Haberler

Kuzey Güney konusu ne kaç bölüm? Kuzey Güney tekrar bölümleri hangi gün, hangi kanalda?

Kuzey Güney konusu ne kaç bölüm? Kuzey Güney tekrar bölümleri hangi gün, hangi kanalda? Kanal D’nin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gürsoy ve Öykü Karayel’in paylaştığı, yayınlandığı dönem ilgiyle izlenen dizisi “Kuzey Güney”, yeniden ekrana geliyor. 2011 senesinde ekrana gelen aksiyon dizisinde yolları ve hedefleri farklı iki erkek kardeşin zorlu mücadelesi ele alınıyor. Kuzey Güney konusu ne kaç bölüm? Kuzey Güney hangi gün, hangi kanalda? Detaylar haberimizde...

Kuzey Güney konusu ne kaç bölüm? Kuzey Güney hangi gün, hangi kanalda? Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Öykü Karayel ve Buğra Gülsoy'un rol aldığı Kuzey Güney yeniden yayınlanıyor. 2011 senesine damga vuran dizide tek ortak noktaları aşkları Cemre olan, iki kardeşin hayatta var olabilmek için verdikleri zorlu mücadelenin hikayesi anlatılıyor. Zerrin Tekindor, Rıza Kocaoğlu, Bade İşçil, Hazar Ergüçlü, Mustafa Avkıran, Turgay Kantürk ve Semra Dinçer gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Kuzey Güney'i dizi takipçileri heyecanla bekliyor. Kuzey Güney konusu ne kaç bölüm? Kuzey Güney hangi gün, hangi kanalda? İşte yanıtı...

KUZEY GÜNEY DİZİSİ KONUSU NEDİR?
Yolları ayrı, hedefleri farklı, hedeflerine ulaşmak için izledikleri yöntemleri farklı, zıt karakterlere sahip, tek ortak noktaları aşkları Cemre olan iki kardeşin hayatta var olabilmek için verdikleri zorlu mücadelenin hikayesinin konu alınıyor.

Kuzey Güney konusu ne oyuncuları kim, kaç bölüm? Kuzey Güney dizisi yeniden ekranlara geliyor!

KUZEY GÜNEY OYUNCULARI KİMLER?


Kuzey Güney dizisi oyuncuları arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gürsoy ve Öykü Karayel, Zerrin Tekindor, Rıza Kocaoğlu, Bade İşçil, Hazar Ergüçlü, Mustafa Avkıran, Turgay Kantürk ve Semra Dinçer yer alıyor.

KUZEY GÜNEY TEKRAR BÖLÜMLERİ HANGİ KANALDA, NE ZAMAN?


Kuzey Güney dizisinin tekrar bölümleri Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor.

KUZEY GÜNEY KAÇ BÖLÜM?


İlk bölümüyle 7 Eylül 2011'de seyirci karşısına çıkan Kuzey Güney, 80 bölüm yayınlandıktan sonra 26 Haziran 2013'de final yaparak ekrana veda etmişti.