Yaşam

Kuvvetli fırtına ekmek teknesini uçurdu! 56 yaşındaki simitçi kanlar içinde yere yığıldı!

Türkiye geneli pek çok ili etkisi altına alan lodos hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken Bursa'da kahreden bir olay yaşandı. Sokakta aracı ile simit satan 56 yaşındaki adam, kuvvetli fırtına nedeniyle ekmek teknesinin devrilmesi sonucu ağır yaralandı. Sokağa savrulan simitler ve simitçinin kanlar içinde yerde kaldığı anlar kahretti.

Bursa,  Burhaniye Mahallesi Kemallettin Sami Paşa Caddesi üzerinde kuvvetli fırtına nedeniyle kahreden bir olay yaşandı. 

ARACININ ÇATISI UÇTU VE DEVRİLDİ

Suriye uyruklu simitçi Mahmud Beradei (56), simit aracıyla cadde üzerinde seyir haline geçti. 70 kilometre hıza ulaşan lodosla mücadele veren simitçinin, aracının çatısı uçtu ve devrildi. Simitler yola saçılırken, devrilen aracın altında kalan simitçi ise ağır yaralandı.

 

VATANDAŞLAR YARDIMA KOŞTU

Olayı gören vatandaşlar, aracı kaldırıp simitçiyi kurtardılar. Yaralı, olay yerine sevk edilen ambulansla İnegöl Devlet Hastanesine kaldırıldı. Olayın ardından duyarlı vatandaşlar, yola saçılan simitleri toplayıp, muhafaza ettikleri aracın içerisine koydular. Polis olayla ilgili tahkikat başlattı.

Sitene Ekle