Popüler Haberler

Kuruluş Osman 54. bölüm izle!

Kuruluş Osman 54. bölüm full izlenmek için kesintisiz olarak youtube platformunda. 14 Nisan akşamında ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin 54. son bölüm tek parça linkine haberimizden ulaşabilirsiniz.

Başrollerinde Burak Özçivit’in oynadığı Kuruluş Osman dizisi 14 Nisan Çarşamba akşamında ATV ekranlarında yayınlandı. Her bölümü olay yaratan ve nefes kesen sahneleri ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde; Kurduğu oyunla Dündar Bey'in İnegöl Kalesi'nden kaçarak kendisine gelmesini sağlayan Osman Bey, amcasını sonunda obaya yerleştirir.

Dündar Bey'i Papa'nın ajanları Süleyman ve Melik'le yüzleştiren ve ihanetlerini tek tek itiraf ettiren Osman Bey, hainin cezasının tez elden verilmesine hükmeder.

Kayı Obası'ndaki bu iç hesaplaşmadan faydalanmak isteyen Nikola, Söğüt'e baskın yapmak için kuvvetlerini harekete geçirir. Papa'nın ajanlarının sağladığı istihbaratla Söğüt'ün altına kazılmış tünelleri kullanmayı hedefleyen Nikola, Togay'ın yokluğunda bölgedeki hakimiyeti ele geçirmeyi hedeflemektedir.

KURULUŞ OSMAN 54. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sitene Ekle