Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izle! Balgay hain planı!

Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izle! ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kuruluş Osman, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Son bölümde; Osman, Bala Hatun'u kurtararak babasına teslim ediyor. Dündar Bey ve Batur Alp'in yaptıkları Gündüz'ü çileden çıkartıyor. Bamsı ise emanetlerine sahip çıkmakta kararlıdır. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde..

Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izle! Son bölümde; Osman, Bala Hatun'u kurtararak babasına teslim ediyor. Dündar Bey ve Batur Alp'in yaptıkları Gündüz'ü çileden çıkartıyor. Bamsı ise emanetlerine sahip çıkmakta kararlıdır. ATV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Kuruluş Osman, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Dizinin yeni bölümünü izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. İşte Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

KURULUŞ OSMAN 15. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuruluş Osman dizisinin 15. yeni bölüm fragmanı henüz gelmedi. Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamızda yer alacak.

KURULUŞ OSMAN 14. BÖLÜM ÖZETİ

Cengiz Han’ın emanetlerini geri almak için Kayı Obası’na gelen Osman Bey, burada Batur’un ihaneti ile karşılaşır. Oklarla durdurulabilen Osman Bey, Dündar’ın ve ardından Balgay’ın Ertuğrul otağından çıkmasıyla düştüğü tuzağın farkına varır. Balgay’ın nökerleri tarafından kuşatılan Osman Bey, Kayı halkının gözleri önünde Balgay’ın kılıcıyla yüz yüze gelir. Balgay’la karşı karşıya gelen Osman içine düştüğü bu durumdan çıkabilecek mi?

Dündar ve Batur’un ihanetine nasıl karşılık verecek? Moğolların tuzağına düşerek yaralanan Bala Hatun’un akıbeti ne olacak? Osman Bey’i hasım ilan eden Samsa Çavuş, Moğollara karşı nasıl hamle yapacak? Cengiz Han’ın emanetlerini eline geçiren Balgay, hükümdarlık hayaline ulaşabilecek mi? Osman Bey’i Balgay’a teslim eden Dündar şimdi ne yapacak?

Kuruluş Osman 15. bölüm fragmanı izle! Balgay hain planı! ile ilgili etiketler ATV Kuruluş Osman televizyon yeni bolüm fragman sahne ekran