Magazin

Kurtlar Vadisi Yıldızları Eşkıya Oluyor! EDHO'dan Yeni Sezonda İki Bomba Transfer! İşte O İsimler

Yeni sezona bomba gibi hazırlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine efsane yapım Kurtlar Vadisi’nden iki ismin birden geleceği iddiaları büyük ses getirdi. 7. sezon için geri sayım başlayan EDHO dizisinde başrollerde oynayan Hızır Çakırbeyli karakteri eski arkadaşlarıyla da yeniden bir araya gelecek.

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan ve başrollerinde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı EDHO dizisi yeni sezon için geri sayıma geçerken kadroya yeni katılacak isimlerde belirginleşmeye başladı. 7. sezon için oldukça iddialı bir kadroya kurmaya çalışan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol karakterlerinden Hızır Çakırbeyli içinde artık yepyeni bir döneminde kapıları sonuna kadar açılmış olacak.

2015 yılından bu yana aralıksız olarak devam eden EDHO dizisi geçtiğimiz haftalarda sezon finali yaparak ekranlara kısa bir süreliğine ara vermişti. Dizide oldukça sevilen Pelin Akil ile birlikte daha birçok oyuncuda EDHO’ya veda etmek durumunda kalmıştı.

Onlarla beraber EDHO’yan ayrılan isimler arasında Dilşad Şimşek, Sabina Toziya, Sanem Çelik, Savaş Özdemir, Ali İpin ve Ali Sürmeli de yer almıştı.

Ancak 7. sezonda kadrosunu güçlendirmeyi amaç edine EDHO dizisine efsane yapımlardan biri olan Kurtlar Vadisi’nden iki yeni bomba gibi ismin geleceği iddiaları kulislere son dakika haberi olarak düştü.

Son gelen haberlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Kurtlar Vadisi’nin sevilen karakterlerinden Elif rolünü canlandıran Özgü Namal ile Memati karakterine hayat veren Gürkan Uygun’un katılacağı iddia edildi.

Şimdiden EDHO’nun 7. sezonu büyük bir merakla beklenirken kadroya transfer olacak Kurtlar Vadisi oyuncularının büyük ses getirmesi amaçlanıyor.