Magazin

Kurtlar Vadisi dizisi yeniden mi başlıyor? Dizinin Memati'si Gürkan Uygun'dan jet yanıt

'Kurtlar Vadisi'nde dokuz yıl canlandırdığı 'Memati Baş' karakteriyle hafızalara kazınan ve son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Hasan Sabbah karakteriyle ekranlarda yer alan 47 yaşındaki Gürkan Uygun, fenomen dizinin yeniden başlayacağı yönündeki iddialar hakkında konuştu.

Tiyatro, dizi ve film oyuncusu Gürkan Uygun, önceki gün Türkiye Lider Markalar Ödülleri Töreni'nde 'Yaşam Boyu Başarı' ödülünü, Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin elinden aldı. Habertürk'te yer alan habere göre; 47 yaşındaki oyuncu, "Böyle bir ödüle layık görülmek çok hoş bir duygu. En son canlandırdığım 'Hasan Sabbah' karakteri çok sevildi" dedi.

Kurtlar Vadisi

 

''ÖNEMLİ OLAN SENARYO''

Görüştüğü yeni projeler olduğunu belirten Uygun, "Çok yakında bir sürpriz yapabilirim. Proje seçerken dijital ya da geleneksel medya ayrımı yapmıyorum. Benim için en önemli olan şey senaryo" açıklamasını yaptı.


''KURTLAR VADİSİ İLE İLGİLİ BİR BİLGİM YOK''

Fenomen dizi 'Kurtlar Vadisi'nin yeniden başlayacağı yönündeki iddialar hakkında konuşan Gürkan Uygun, "Bu söylentilerini ben de sizler gibi duyuyorum ama bir bilgim yok" ifadelerini kullandı.

Kurtlar Vadisi

2003 yılında ekrana gelmeye başlayan ve 4 sezon süren, başrolünde 'Polat Alemdar' karakteriyle Necati Şaşmaz'ın yer aldığı ekranların unutulmaz dizilerinden 'Kurtlar Vadisi', sık sık ekranlara döneceği yönünde haberlerle gündeme geliyor.

Kurtlar Vadisi

Başarılı oyuncu Gürkan Uygun, 2003'te başlayan 'Kurtlar Vadisi'nde dokuz yıl boyunca canlandırdığı 'Memati Baş' karakteriyle tanınmıştı.