Gündem

Kurbanlığın peşinden gidip kaybolmuştu: Otopsiden ilk sonuçlar geldi

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde kaçan kurbanlığın peşinden gittikten sonra kaybolan ve yapılan arama çalışmaları sonrasında cansız bedeni bulunan Onur Alp Eker'in otopsi işlemlerine başlandı. İlk sonuçlara göre kıyafetlerinde ve vücudunda herhangi bir zarar bulunmadığı tespit edildi.

Ankara'da Kurban Bayramı'nın ilk günü kaçan kurbanlığı bulmaya çalışırken kaybolan ve dün akşam cesedine ulaşılan 19 yaşındaki Onur Alp Eker'in otopsi işlemlerine başlandı. İlk bilgilere göre Eker'in üstündeki kıyafetlere ve vücuduna herhangi bir zarar gelmediği belirtildi.

Pursaklar ilçesi Sirkeli Mahallesi Çalseki mevkisinde dün akşam bulunan tıp fakültesi öğrencisi Eker'in cesedi, ilk incelemenin ardından kesin ölüm nedeninin belirlenmesi amacıyla Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığına getirildi.

Eker'in cenazesi, otopsinin ardından Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Polis ekiplerinin Eker'in ölümüyle ilgili soruşturması devam ediyor. Bu arada, ailenin Adli Tıp Kurumu önündeki bekleyişi sürüyor.

Onur Alp Eker'in cesedine ulaşıldığında, üstündeki kıyafetlere ve vücuduna herhangi bir zarar gelmediği, cep telefonunun da yanında olduğu belirtildi.