Kullanılmış iç çamaşırlarını satan genç kadın ayda 49 bin TL kazanıyor!

İngiltere'de duyanları hayrete düşüren Tatiana Bee isimli bir genç kadın, kullanılmış iç çamaşırlarını bir internet sitesinde satarak aylık 4 bin Sterlin yani yaklaşık 49 bin Türk Lirası gelir elde ediyor.

İngiltere'de yaşanan ilginç olayda Tatian Bee isimli bir genç kadın, iki sene evvel sosyal medya hesabından külotunu paylaşıp, takipçilerinden iç çamaşırına uygun bir sütyen rengini seçme konusunda kendisine yardımcı olmalarını istedi.

ERKEK TAKİPÇİLERİ TEKLİF ETMİŞTİ

Fakat, erkek takipçileri kendisine fikir vermek yerine kullandığı iç çamaşırlarını satmasını istedi. Bu fikre sıcak bakan genç kadın, çamaşırlarını satmaya başladı.

 

 

"SİPARİŞLER ÇOK YOĞUN"

İlk olarak Amerikalı bir takipçisine Nisan 2019 yılında kullanılmış iç çamaşırlarını satan Tatiana, bu şekilde aylık 4000 sterlin kazandığını, bazen siparişlerin çok yoğun olduğunu ve bu nedenle de kullandığı bir iç çamaşırını yıkayıp tekrar giyme fırsatı bulamadan sattığını söyledi.

 

BAZI MÜŞTERİLER ÖZEL İSTEKTE BULUNUYOR

Tatiana, daha sonra kullanılmış iç çamaşırların satıldığı bir siteye üye oldu. Tatiana, bazı müşterilerin ise ürünü satın almadan önce renk ve tarzla ilgili isteklerde bulunduğunu dile getirdi.

Kullanılmış iç çamaşırlarını satan genç kadın ayda 49 bin TL kazanıyor! ile ilgili etiketler Kadın İngiltere iç çamaşırı satıyor site internet sitesi