Magazin |

Kubilay Aka rezil oldu! Kadın filtreli skandal paylaşıma bir de küfür ekledi!

Ünlü oyuncu Kubilay Aka sosyal medya hesabından yaptığı skandal paylaşımla herkesi şaşırttı. Kadın filtreli ve küfürlü paylaşım hayranlarının tepkisini çekti.

Cam Tavanlar dizisinde rol alan genç oyuncu Kubilay Aka yine bir skandala imza attı. Kadın filtreli ve küfürlü paylaşımı görenler sosyal medyada oldukça ilginç yorumlar yaptı. Özel hayatı ile sıkça gündeme gelen ve zaman zaman yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Kubilay Aka'nın daha önce sevgilisi Miray Daner'i Hilal Altınbilek ile aldattığına dair birçok haber yayılmıştı.

Kubilay Aka Rezil Oldu!

Vatanım Sensin ve Çukur gibi başarılı yapımlarda rol aldıktan sonra son olarak Cam Tavanlar adlı dizide başrol oynayan Kubilay Aka, dizinin reytinglerinin kötü gelmesi ve final kararı almasından sonra skandal paylaşımla gündeme gelmişti.


Sosyal Medya Sallandı!

Başarılı oyuncu sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafı fark edince hemen sildi ancak iş işten geçti. Magazin hesaplarının neredeyse tamamından yayınlanan paylaşımlara gelen yorumlarda oyunucnun ne yapmaya çalıştığı sorgulandı.

Kubilay Aka'dan Skandal! Ağıza Alınmayacak Küfür Ettiği Gizlediği Kadın  Kılığındaki Filtreli Fotoğrafları Ortaya Çıktı!