Medya

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos günün birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos günün birincisi kim oldu? Bugün hint konsepti ile yarışıcaklar. Merakla izlenen Kuaförüm Sensin yarışmasının 6 ağustos günü birincisi kim olduğunu sizin için araştırdık. Hint konsepti ile Kuaförüm Sensin 6 Ağustos günün birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos günün birincisi kim oldu? Show TV'nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün yine kıyasıya bir mücadele bizi bekliyor. Hint konsepti ile jüri üyelerini etkilemeye çalışacaklar. Jüri koltuğunda Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, moda dünyasının önemli isimlerinden Işıl Reçber ve Türkiye’nin en iyi makyaj artistlerinden Seçkin Süngüç’ün jüri koltuğunda oturduğu Kuaförüm Sensin’de 6 Ağustos günün birincisini sizin için araştırdık.

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos günün birincisi kim oldu?

KUAFÖRÜM SENSİN 6 AĞUSTOS GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Kuaförüm Sensin’de birbirinden yetenekli usta kuaförler ve makyözler, hem zamanla yarışıyor hem de zorlu modellerini, en iyi saç ve makyaj için ikna etmeye çalışıyor. Hint konsepti ile Kuaförüm Sensin 6 Ağustos günün birincisi 19 puan ile Kaan/ Ece/ Gizem takımı oldu.

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos günün birincisi kim oldu?