Yaşam |

Koronaya yakalanan genç kıza ambulansta tecavüz

Hindistan'da koronavirüse yakalanan 19 yaşındaki genç kız, hastaneye kaldırıldığı sırada ambulansta tecavüze uğradı. Saldırganın, genç kızdan özür dileyip kimseye söylememesi için tehdit ettiği belirtildi.

Hindistan'da 29 yaşındaki saldırgan V. Noufal, Kovid-19 teşhisi konulan 42 yaşındaki bir kadını ve 19 yaşındaki kızı ambulansa aldı.

42 yaşındaki kadını Kovid-19 merkezine götürmek yerine normal bir hastanenin kapısına bırakan şüpheli genç kızı da Kovid-19 tedavi merkezine götüreceğini söyledi.

Daily Mail'in aktardığına göre V. Noufal, ambulansı tenha bir yere götürdükten sonra genç kızın üzerindeki koruyucu elbiseyi çıkarıp tecavüz etti.

Polis tarafından gözaltına alınan V. Noufal'ın ambulans kullanma belgesinin olmadığını ve sicilinin çok kabarık olduğu ortaya çıktı.

SALDIRGAN TUTUKLANDI

 V. Noufal, kıza tecavüz ettikten sonra kızdan özür dileyip kimseye söylememesi için kendisini tehdit etti ve hastaneye bıraktı. Kızın hastanede olayı yetkililere söylemesi üzerine V. Noufal tutuklandı. Sağlık Bakanlığı da yaptığı açıklamada olayı kınadı.