Magazin |

Koray Avcı ağza alınmayacak küfürler savurdu!

Koray Avcı, gittiği bir eğlence mekanında aracı kabul edilmeyince valeye tehditler savurdu. Güvenlik kameraları, "Sana burada ekmek yedirmem. Seni de bebeklerini de s...m" şeklinde hakaretler savuran Avcı'nın o anlarını kaydetti.

Şarkıcı Koray Avcı, eğlenmek için gittiği mekana otomobili alınmayınca valeye “Sen benim kim olduğumu biliyor musun! Sana burada ekmek yedirmem” diye bağırarak küfürler yağdırdı. Vale, soluğu savcılıkta aldı.

"MÜDÜRÜNÜ ÇAĞIR BANA"

Şarkıcı Koray Avcı, 3 Eylül günü Taksim'deki bir otelde bulunan gece kulübüne gitti. Aracıyla içeriye girmek isteyince, vale otelin talimatıyla içeriye araç alınamadığını söyledi. Duruma sinirlenen Avcı, önce "Genel müdürünü çağır bana" diye ters bir çıkış yaptı, ardından ağzını bozdu.

KAMERA GÖRÜNTÜLERİ VAR

Avcı, valeye "Sen benim kim olduğumu biliyor musun! Sana burada ekmek yedirmem. Seni de bebeklerini de s...m" diye küfür yağdırdı. Güvenlik amiri araya girdi ancak Avcı yatışmadı. Vale, olay sonrası güvenlik kamera kayıtlarını da alıp şarkıcıdan şikayetçi oldu. Savcılık soruşturma başlattı.