Medya

Kolonya Cumhuriyeti filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

22 Temmuz Star TV yayın akışında yer alan Kolonya Cumhuriyeti adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Kolonya Cumhuriyeti hangi kanalda? Kolonya Cumhuriyeti oyuncuları kimlerdir?


22 Temmuz Star TV yayın akışında yer alan Kolonya Cumhuriyeti adlı filmin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Birbirinden değerli birçok oyuncunun oynadığı Kolonya Cumhuriyeti 2017 yılında vizyona girmiştir.

KOLONYA CUMHURİYETİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Dünyaya gelen uzaylılara karşılama yapılır. Kolonya'ya iniş yapan uzaylı yerel halkın büyün sevgisiyle karşılanır ancak bir kaza olur ve kutlamalar sırasında uzay mekiği yerle yeksan olur. Kolonya'da bir müddet konaklamak zorunda kalan uzaylı ile yerel halkın arasında da kahkaha dolu bir macera başlar. Uzaylının inişiyle birlikte Amerika da tepkisiz kalmaz ve beş bin nüfuslu beldeye savaş açar. Artık işler iyice karşıacaktır...

Kolonya Cumhuriyeti filminin konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

BKM'nin yapımcılığında hayata geçen Kolonya Cumhuriyeti, Dedemin Fişi, Çarşı Pazar sinema filmlerinin senaristi olarak tanınan Murat Kepez'in de ilk uzun metraj sinema filmi. Komedi türündeki yerli filmde Çağlar Çorumlu, Uğur Bilgin, Mahir İpek gibi isimler yer alıyor.

KOLONYA CUMHURİYETİ OYUCULARI

Yönetmen: Murat Kepez

Oyuncular: Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Ersin Korkut

Tür: Komedi, Bilimkurgu

Yapım Yılı: 21 Nisan 2017 / 1s 50dk