Kocaeli'de sahne alan Sefo aynı kaderi yaşadı! Konserde gençler birbirine girdi

Konser maratonuna hız kesmeden devam eden 24 yaşındaki ünlü rapçi Sefo son olarak Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde sahne aldı. Sefo konserinde izleyiciler arasında kavga çıktı. Konseri dinlemeye gelen gençler birbirine girince, Sefo sahneden hayranlarını uyarmak zorunda kaldı.

Bir ay içinde üçüncü kez Kocaeli'ye gelen Sefo, bu kez Karamürsel'de sahne aldı. Ünlü sanatçıyı dinlemeye binlerce hayranı geldi. Sanatçı zaman zaman hayranları ile düet yaptı. Konserin ortasında ise gençler birbirine girdi.

Kocaeli'de sahne alan Sefo aynı kaderi yaşadı! Konserde gençler birbirine girdi

KONSERDE KAVGA ÇIKTI

Konseri yarıda kesen sanatçı, "Gençler kendinize gelin. Buraya eğlenmeye geldik, kavga etmeye hiç gerek yok. Az önce en güzel eğlenen taraf o taraftı, şimdi kavga ediyorlar. Herkes eğlensin, şarkı söylesin. Kavgaya gerek yok" uyarısında bulundu.

 Kocaeli'de sahne alan Sefo aynı kaderi yaşadı! Konserde gençler birbirine girdi - Resim : 2

Ardından sahneye çıkan Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, "Bu akşam burada bizleri buluşturan Sefo kardeşime özellikle teşekkür ediyorum. Müziğe yeni bir atmosfer kazandırdı. Yeni bir dille, hepimize yeniden müzik öğretiyor. Hayatı boyunca başarılar diliyorum. Pandemiyi atlattık, zor günler yaşadık şimdi artık eğlenme zamanı. Özellikle rica ediyorum, aramızda ufak çocuklar var. Bu akşam keyfimizi kaçırmayalım. Sizleri çok seviyorum" diye konuştu.

Yaklaşık 1.5 saat sahnede kalan Sefo, gecenin sonunda uzun süre alkışlandı.

Kocaeli'de sahne alan Sefo aynı kaderi yaşadı! Konserde gençler birbirine girdi - Resim : 3


BU İLK DEĞİL

Geçtiğimiz haftalarda da Kocaeli'nin Körfez ilçesinde konser veren Sefo'nun konserinde kavga çıkmıştı. Konser sırasında bir genç sahneye atlamış, konseri dinlemeye gelen bir grup arasında kavga çıkmış ve bir genç kız ise fenalaşmıştı. Gençler arasında çıkan kavgada yumruk ve tekmeler havada uçuşmuş, güvenlik görevlileri gençleri ayırabilmek için yoğun çaba sarf etmişti.

Kocaeli'de sahne alan Sefo aynı kaderi yaşadı! Konserde gençler birbirine girdi ile ilgili etiketler sefo Kocaeli konser kavga