Magazin |

Kobra Murat mal varlığını açıkladı!

Armağan Çağlayan YouTube'da yayınlanan programına konuk olarak Kobra Murat (Murat Divandiler), "Çalışmasam bile gelirim var" diyerek mal varlığını açıkladı. 

İlk tanındığı günden beri farklı kişiliği ve eğlenceli kalleriyle dikkatleri üzerine çeken "Kobra Murat" (Murat Divandiler), Armağan Çağlayan'ın YouTube'da yayınlanan "Gör Beni" adlı programına konuk oldu.

EVİNİN KAPISI BİLE SİMLİ

Kobra lakabının hikayesini anlatan Kobra Murat, zengin bir kadına yaptığı kostümler ve sonrasında düğündeki 'kobra' şovu sonrası adının 'Kobra' olduğunu belirtti. Süslenmeyi sevdiğini her defasında dile getiren Kobra Murat, evinin kapısının dahi simlerle kaplı olduğunu söyledi.

"ÇOCUKLARIMIN HEPSİNE EV ALDIM"

Kobra Murat, Armağan Çağlayan'ın, "Murat Bey 'artık çalışmayacağım' dediniz. Emeklilik gibi gelecek garantiniz var mı?" sorusuna "Çocuklarımın hepsine ev aldım. Kızıma en son yazlık aldım. Sadece ortanca oğlumun yazlığını almadım, ona da biraz ders vermeye çalışıyorum. Çok baba parası yiyor bunlar. Çalışırdım, su satıp aileme destek olurdum. Bisiklete bile binmedim, hep çalıştım. Çocuklarım bunları görmesinler diye akülü arabalar bile aldım. Şimdi hepsine yazlıklarını aldım, ezilmedi onlar. Bizim gibi büyümediler" yanıtını verdi.