Magazin |

''Kıvanç'la öpüşeceğim diye uyuyamadım'' demişti... İşte şimdiki hali!

Kanal D ekranlarında tekrar yayınlanmaya başlayan Aşk-ı Memnu'da figüran olarak yer alan güzel oyuncu Dilara Öztunç şimdilerde bambaşka bir hayat yaşıyor. "Kıvanç Tatlıtuğ ile öpüşeceğim için 2 gece gözüme uyku girmedi" sözleriyle olay olan oyuncu yeniden gündemde

Bir dönem ekranlarda fırtına estiren tekrar bölümleri dahi izleyiciyi ekrana kilitleyen efsane dizi Aşk-ı Memnu, karantina günlerinde yine vazgeçilmezizim oldu. Artık oyuncu kadrosunu ezbere bildiğimiz dizide figüren olarak çok az sahne alan karakterler bile gündeme gelmeye başladı.

Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin rol aldığı Aşk-ı Memnu'da Dilara Öztunç'un da oynadığı ortaya çıktı. Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşısına geçen Dilara Öztunç dizide 'Selen' karakterini canlandırdı.

YAŞAMI GÜNDEMDE

Dizide yıllar önce Kıvanç Tatlıtuğ ile öpüşme sahnesi hakkındaki sözleriyle bir dönem çok konuşulan güzel oyuncunun yaşamı ise gündemde araştırılmaya başlandı.

Ekranlardan 5 yıldır uzak kalan Dilara Öztunç, 17 Mart 1989 tarihinde sanatçı bir ailenin çocuğu olarak İstanbul'da doğdu. Maltepe Üniversitesi'nde Güzel Sanatlar Fakültesi'nde eğitim gördü. Öztunç, aynı zamanda sporla da ilgilenmekte olup bir süre profesyonel voleybol oynamıştır. Miss Turkey 2008 yarışmasında üçüncü oldu. Oyunculuk kariyerine ise 2008'de Aşk-ı Memnu dizisinde konuk oyuncu olarak başladı.

Dilara Öztunç 2015'te, Gamsız Hayat isimli dizide Nurcan karakterini canlandırdı. Öztunç, 2019 yılında fotoğrafçı sevgilisi Umut Kızıltan ile nikah masasına oturdu.

''ÖPÜŞECEĞİMİZ İÇİN GÖÜME UYKU GİRMEDİ''

Dilara Öztunç, Aşk-ı Memnu macerasını katıldığı programda şu sözlerle anlatmıştı; "Kıvanç Tatlıtuğ ile öpüşeceğim için 2 gece gözüme uyku girmedi. Çok heyecanlandım. Sette karşı karşıya geldiğimizde ise titredim."

''BÜYÜSÜ HALA KALDI''

"Kıvanç bendeki gerginliği görünce 'Korkma, rahat ol. Ateşli değil, masum bir şekilde öpeceğim seni. Fark etmeyeceksin bile. İş bu' dedi. Beni o kadar rahatlattı ki ne olduğunu anlamadan sahneyi çektik. Ama büyüsü hala kaldı."