Kıvanç Tatlıtuğ'un oğlu Kurt Efe ile oynadığı anlar sosyal medyada gündem oldu! "Aşırı dozda tatlılık..."

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer, sosyal medya hesabı üzerinden eşi Tatlıtuğ'un oğulları Kurt Efe ile oynadığı anları, "Aşırı dozda tatlılık" notuyla paylaştı...

Altı yıl önce evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, yedi ay önce oğulları Kurt Efe'yi kucaklarına almıştı. 

Ünlü isim, bebeğinin dünyaya gelmesinin ardından Twitter hesabından paylaşım yaparak, "Kurt Efe'mizi sağlıkla kucağımıza aldık çok şükür. Mutluluğumuz tarifsiz. İsteyen herkese nasip olsun. Başak ve ben tüm güzel dileklerinize çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız" sözleriyle iyi dileklerini ileten herkese teşekkür etmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ'un oğlu Kurt Efe ile oynadığı anlar sosyal medyada gündem oldu! "Aşırı dozda tatlılık..."

"İKİ İSMİN DE BİZİM İÇİN ANLAMI VAR... HAYIRLI EVLAT OLSUN"

Kurt Efe ismi sosyal medyada da gündem olmuştu. Bu konu hakkında ise ünlü oyuncu, "Eşim Başak zaten açıklama yapmıştı. Her iki ismin de bizim için anlamı var. Çok severek koyduk. Sağlıklı, sıhhatli yaşasın. Vatana millete ve anasına babasına hayırlı evlat olsun" şeklinde konuşmuştu.

TATLITUĞ'UN KURT EFE İLE OYNADIĞI ANLARI PAYLAŞTI: AŞIRI DOZDA TATLILIK

Sosyal medya hesabında 859 bin takipçisi bulunan stil danışmanı Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ'un oğulları Kurt Efe ile oynadığı anları yayınladı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un oğlu Kurt Efe ile oynadığı anlar sosyal medyada gündem oldu! "Aşırı dozda tatlılık..." - Resim : 2

Bebeğinin yüzünü göstermemeye dikkat eden ünlü isimin takipçileriyle paylaştığı bu kareler, kısa sürede gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları Tatlıtuğ'un pozlarına; "Fotoğraflarda hangi detaya dikkat etmeliyim bilemedim", "Şu babanın yakışıklılığına bakın" ve "Aşırı dozda tatlılık..." gibi yorumlar yaptı.

Kıvanç Tatlıtuğ'un oğlu Kurt Efe ile oynadığı anlar sosyal medyada gündem oldu! "Aşırı dozda tatlılık..." - Resim : 3

 

Kıvanç Tatlıtuğ'un oğlu Kurt Efe ile oynadığı anlar sosyal medyada gündem oldu! "Aşırı dozda tatlılık..." ile ilgili etiketler Kıvanç Tatlıtuğ Başak Dizer