Popüler Haberler |

Kıvanç Tatlıtuğ reklam! İşte rap performansı!

Kıvanç Tatlıtuğ reklam! Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, uzun yıllardır reklam yüzü olduğu markanın yeni reklamında boy gösterdi. Tatlıtuğ'un reklamda yer alan rap performansı dikkatlerden kaçmadı. İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un rap performansı...

Kıvanç Tatlıtuğ reklam! Başarılı ve yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, reklam yüzü olduğu giyim firmasıyla yeniden anlaşma yaptı. Tatlıtuğ,anlaşmasını da 5 milyon TL’ye yeniledi.Ünlü oyuncunun reklamdaki rap performansı sosyal medyada konuşuluyor. İşte Kıvanç Tatlıtuğ'un rap performansı...

Kıvanç Tatlıtuğ, 10 sezondur reklam yüzü olduğu giyim markasıyla yeniden anlaşma imzaladı. Oyuncu yeni anlaşmasını da 5 milyon TL’ye yeniledi. Tatlıtuğ, yeni reklam filminde farklı olarak rap şarkı söyledi.

KIVANÇ TATLITUĞ
Kıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983, Adana doğumlu, Türk oyuncu ve eski mankendir. Edirneli bir anne ile Boşnak kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir.

2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur. İlk olarak Gümüş adlı dizide canlandırdığı Mehmet karakterini canlandıran Tatlıtuğ, ardından Menekşe ile Halil adlı dizide Halil karakterini canlandırmıştır.

Ardından Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde oynamıştır. Behlül karakterini canlandırdığı dizide, başrolü Beren Saat ile paylaştı. 2010'da 4 bölümlük konuk oyuncu olarak Ezel dizisinde oynadı ve bu dizide Sekiz karakterini canlandırdı.

2011-2013 yılları arasında ise Kuzey Güney adlı dizide Kuzey rolünü oynamıştır. Son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde, Farah Zeynep Abdullah ile baş rolü paylaşmıştır. Oyuncu eylül 2016'da, Star TV'de yayınlanan ve yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Cesur ve Güzel adlı dizi ile, 2 yıl aradan sonra oyunculuğa devam etmiştir.