Kırmızı-Şeytanlar'ın yaşadığı tarihi hezimet sonrası, Ronaldo çöktü kaldı! Herkes onu konuşuyor

İngiltere Premier Lig'de 2. hafta mücadelesinde Manchester United, Brentford'a konuk oldu. Kırmızı Şeytanlar, ilk haftada Brighton karşısında alınan 2-1'lik mağlubiyetin şokunu atlatamadan Brentford deplasmanında neye uğradığını şaşırdı. Cristiano Ronaldo'nun ilk 11 çıktığı maçta Manchester United, henüz ilk yarı bitmeden 4-0 geri düştü. Rakibin gollerinin ardından Portekizli yıldız Ronaldo, sahanın ortasında dizlerinin üstüne çöktü kaldı.

Manchester United, İngiltere Premier Lig'in 2. haftasında Brentford deplasmanına çıktı. Ligin ilk haftasında Brentford'a kendi evinde 2-1 mağlup olarak kötü bir başlangıç yapan Kırmızı Şeytanlar, gidişatı durdurmak için Brentford karşısına galibiyet parolasıyla çıktı ancak planlar tam tersi şekilde işledi.

Kırmızı-Şeytanlar'ın yaşadığı tarihi hezimet sonrası, Ronaldo çöktü kaldı! Herkes onu konuşuyor

KIRMIZI-ŞEYTANLAR'A İLK YARIDAN HEZİMET

Karşılaşmanın 10. dakikasında Da Silva'nın şutuyla David de Gea'nın büyük hatasının ardından kalesinde golü gören Manchester United, 18 dakika frikikten Jensen'in golüne engel olamadı.

Henüz maçın ilk bölümünde 2-0 geriye düşen United, 30. dakikada Ben Mee ve 35. dakikada Mbeumo'nun gollerine de karşı koyamadı ve skor bir anda 4-0'a geldi.

Kırmızı-Şeytanlar'ın yaşadığı tarihi hezimet sonrası, Ronaldo çöktü kaldı! Herkes onu konuşuyor - Resim : 2

UNITED TARİHTE İLK KEZ 4 YEDİ

Manchester United, Premier Lig tarihinde ilk kez bir maçın ilk yarısını 4-0 geride kapattı.

Kırmızı-Şeytanlar'ın yaşadığı tarihi hezimet sonrası, Ronaldo çöktü kaldı! Herkes onu konuşuyor - Resim : 3Kırmızı-Şeytanlar'ın yaşadığı tarihi hezimet sonrası, Ronaldo çöktü kaldı! Herkes onu konuşuyor - Resim : 4

RONALDO GOL SONRALARI ÇÖKTÜ, KALDI

Manchester United'ın dünyaca ünlü Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, ilk 11 başladığı karşılaşmada yenilen gollerin ardından sahanın ortasında dizlerinin üstüne çöktü ve adeta yıkıldı.

Kırmızı-Şeytanlar'ın yaşadığı tarihi hezimet sonrası, Ronaldo çöktü kaldı! Herkes onu konuşuyor - Resim : 5

KARŞILAŞMA İLK YARI SONUCUYLA SONLADI

Müsabakada ilk yarıda gelen gollerin ardından başka gol olmadı ve Brentford, sahadan 4-0'lık galibiyetle ayrıldı.

 

Kırmızı-Şeytanlar'ın yaşadığı tarihi hezimet sonrası, Ronaldo çöktü kaldı! Herkes onu konuşuyor ile ilgili etiketler Brentford Manchester United premier lig Cristiano Ronaldo