Popüler Haberler |

Kırmızı Oda’nın kadrosuna Survivor Mert dahil mi oluyor?

Kırmızı Oda’nın kadrosuna Survivor Mert dahil mi oluyor?TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bir oyuncu ile gündeme geldi. En son Survivor yarışmasında görülen Mert Öcal ve dizinin senaristinin paylaştığı gönderi herkesi şaşırttı. Kırmızı Oda’nın kadrosuna Survivor Mert dahil mi oluyor?

Kırmızı Oda’nın kadrosuna Survivor Mert dahil mi oluyor? TV8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni oyuncu iddiaları ile gündeme geldi. Kırmızı Oda konuk oyuncuları ile dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasının final kararı almasıyla beraber Mert Öcal oyunculuğa geri döneceğinin ilk sinyallerini geçtiğimiz günlerde vermişti. Sosyal medya hesaplarından sık sık sevenlerine yeni projeleriyle ilgili tüyolar veren Met Öcal’ın TV 8’in reyting rekortmeni Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna dahil olacağı söylendi.

Kırmızı Oda’nın yeni oyuncusu kim? Survivor Mert Öcal kadroya dahil mi oluyor?

Mert Öcal'ın Kırmızı Oda'nın senaristlerinden Dilek Öksüz'le sosyal medyadan paylaşım yapması iddiaları güçlendirdi. Fenomen yarışmacı paylaşımında dizinin meşhur repliğiyle gönderme yaptı. Öcal, "Meğer o küçük yüreğine ne senaryolar sığdırmışsın Dilek" ifadelerini kullandı.

OGM Pictures imzası taşıyan Kırmızı Oda dizisi Prof. Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu'nun Madalyonun İçi kitabından uyarlandı. Başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral ve Halit Özgür Sarı'nın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden usta isimler konuk oyuncu olarak katılıyor.

Oyunculuk performanslarıyla göz dolduran Hande Doğandemir ve Salih Bademci'nin diziden ayrılmasından sonra dizi yeni transferiyle gündeme gelmeye başladı.