Popüler Haberler

Kırmızı Oda 16. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kırmızı Oda 16. bölüm fragmanı izle! Kırmızı Oda 16. bölüm fragmanı merak ediliyor. 11 Aralık Cuma akşamı dizinin son bölümü TV 8 ekranında yayınlandı. Peki, Kırmızı Oda 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda 16. bölüm fragmanı izle linki araştırılıyor. Başrollerinde Binnur Kaya'nın rol aldığı Kırmızı Oda 16. bölüm fragmanı, dizinin son bölümünün bu akşam ekrana gelmesinin ardından izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Kırmızı Oda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KIRMIZI ODA 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Kırmızı Oda 15. Bölüm Özet

Kırmızı Oda’nın 15. bölümünde; Boncuk (Burcu Biricik),anne (Sedef Akalın) ve babasıyla (Cenk Kangöz) yaşadığı travmatik geçmişinin ardından eşi Sadık’la (Onur Bilge) Hollanda’da geçirdiği günlerin psikolojisinde yarattığı yıkımı ve ermişlerin nasıl ortaya çıktığını Doktor Hanım’a anlatır.

Hediye (Sezin Akbaşoğulları),bunca yıl annesi Neriman (Füsun Demirel) için yaşadıktan sonra yeni özgür hayatına nasıl uyum sağlayacağını bilemeyince Doktor Piraye duruma el atar.

Selvi (Sema Keçik),oğlunu kaybetmenin acısıyla perişan haldeyken ziyaretine gelip yaralarını saran beklenmedik misafirleri Doktor Hanım’la paylaşır. Doktor Deniz ve Doktor Piraye arasındaki samimiyet ise farklı bir boyuta taşınır.

Sitene Ekle