Yaşam

Kırılmaz cam testi paylaşım rekorları kırıyor! / VİDEO

Manisa’da sattıkları kırılmaz camların tanıtımını yapmak için çekiçle şov yapan 3 arkadaşın videosu internette izlenme rekorları kırıyor. İzleyenleri kahkahaya boğan görüntüler sosyal medyada paylaşım rekorları kırarken, çekişle kırılmayan camı yere atıp üzerinde tepinen gençler yapılan yorumların aksine telefona bir şey olmadığını ve ertesi gün sattıklarını açıkladı.

Manisa'da cep telefonu işiyle uğraşan Özgür Teker, Muhsin Kuzidadaş ve Ahmet Sümen, Muhsin Kuzidadaş’ın kendi ismiyle ithal ettiği kırılmaz camların tanıtımını yapmak için geçtiğimiz yıl çektikleri görüntüleri son günlerde sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor. Çok sayıda paylaşım alan görüntülerde 3 arkadaş cep telefonuna önce çekiçle vurarak kırmaya çalışırken kırılmaz cama bir şey olmayınca yere atıp üzerinde tepinmeye başlaması izleyenleri de kahkahaya boğuyor.

Videonun büyük bir bölümünde cep telefonuna çekiçle vuran ve çekicin yamulduğunu belirten Özgür Teker, “Bu fikir geçen sene ortaya çıktı. Muhsin arkadaşımızın kendi emekleriyle uğraşmış olduğu ve ithal ettiği camlarla ortaya çıktı. Bu camları biz çok müşterimize taktık ve herkes memnun kaldığı için böyle bir deney yapmak istedik. Reklam amacıyla biz bu camları tüm Türkiye’ye tanıtmak istedik youtube’de paylaşarak.

Video kesiliyor ama video kesildikten sonra telefonun ekranı kırılmıyor. Ekran kırılmadığı gibi bazıları ekranın kırıldığı yönünde paylaşım yapmış. Ekran kesinlikle kırılmadı hatta ertesi gün biz o telefonu sattık” dedi.