Magazin |

Kilo veren Danla Bilic, 'Tatlıcı'yı bıraktı!

Geçtiğimiz aylarda geçirdiği mide küçültme ameliyatıyla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Danla Bilic, 'Tatlıcı' olarak takipçilerine tanıttığı sevgilisinden ayrıldığını duyurdu.

Yaptığı makyaj videolarıyla bir anda ünlenen Danla Bilic, hiç dilinden düşürmediği sevgilisi Berat'dan ayrıldı.

"RUH HASTALARINA İNANMAYIN"

Bir süredir ortalıkta dolaşan ayrılık haberleri üzerine Bilic, Instagram hesabından açıklama yaptı. Güzel bir ilişki yaşadığını söyleyen Bilic, çirkin yorum yapanlara kendine has üslubuyla cevap verdi.

İşte Danla Bilic'in paylaşımı;

"Hep günlük hayatımda yaşadığım kötü şeyleri, sağlığımla ilgili kötü şeyleri buraya yansıtmamaya çalıştım çünkü samimi bulmuyorum. Siz de beni bu yüzden sevdiniz böyle yapamaya da devam edeceğim. Ama bunu fırsat bilip yalan yanlış hikayeler uyduran şizoları da alttan alacak değilim.

 Sevmemeniz, eleştirmeniz kadar normal bir şey yok ama olmayan şeyler artık uydurmayın ruh hastaları. Ameliyatıma kadar tonla iftira attınız bir kez ses çıkarmadım. Şimdi aynısını ilişkim için yapıyosunuz. Söylediğim gibi çok güzel bir ilişki yaşadım ve kavgasız gürültüsüz çok tatlı bir şekilde bitirdik. Bunu açıklamak zorunda hissettiğime bile inanamıyorum sanarsın kim kardashian. Konumuza gelirsek su ruh hastalarına inanmayın canınızın sıkıldığını gördüm ben söyleyeyim dedim, her şey gayet yolunda."