Kılıçdaroğlu ve Işık'tan şehit Tümgeneral'in ailesine taziye ziyareti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, helikopter kazasında şehit düşen Tümgeneral Aydoğan Aydın'ın Ankara'da yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Şırnak'taki helikopter kazasında şehit düşen Tümgeneral Aydoğan Aydın'ın Ankara'da yaşayan ailesini ziyaret ederek, taziyelerini iletti.

Taziye ziyaretinde Kılıçdaroğlu'na Genel Başkan Yardımcıları Aykut Erdoğdu ve Tekin Bingöl, Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen de eşlik etti.

Işık, şehit olan 13 askerden 7'si için Şırnak 23. Jandarma Sınır Tümen Komutanlığındaki törene katıldı. Daha sonra Ankara'ya dönen Işık, şehit Tümgeneral Aydın'ın askeri lojmanda kalan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Işık, şehit Tümgeneral Aydın'ın Milli Savunma Bakanlığında görevli eşi Nuray Aydın ve ailesine başsağlığı dileklerini iletti.

Kılıçdaroğlu ve Işık'tan şehit Tümgeneral'in ailesine taziye ziyareti! ile ilgili etiketler Kemal Kılıçdaroğlu Şehit Fikri Işık aydoğan aydın