Kılıçdaroğlu: AK Parti'ye oy veriyorsan günah işliyorsun

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında AK Parti seçmenine yönelik tepki çeken açıklamalarda bulundu. Öğretmen ve çiftçilerin ardından şimdi de AK Parti'ye oy verenleri hedef alan Kılıçdaroğlu, israfı haram ve günah olarak kabul edenlerin hala AK Parti'ye oy vermeye devam etmesi halinde onların da "günah işlediğini" savundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'te partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada bu kez de AK Parti seçmenini hedef aldı.

Daha önce çiftçileri "İki elim yakanızda" ve öğretmenleri de "Siz hoca falan değilsiniz" diyerek AK Parti'ye oy verdikleri için hedef alan Kılıçdaroğlu, şimdi de AK Parti'ye oy vermenin "günah olduğunu" savundu.

"HALA OY VERİYORSAN GÜNAH İŞLİYORSUN"

Kılıçdaroğlu, "İsraf haram değil mi? Haram. Günah değil mi? Günah. AK Parti’ye geçmişte oy veren bütün kardeşlerime sesleniyorum. Eğer israf haramsa sen gidip hala AK Parti’ye oy veriyorsan sen de günah işliyorsun" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu: AK Parti'ye oy veriyorsan günah işliyorsun ile ilgili etiketler Kemal Kılıçdaroğlu CHP chp grup toplantısı Ak parti

Sitene Ekle