Popüler Haberler |

Kiğılı 10 Kasım reklamı izle! Kığılı Düğme reklamı!Abdullah Kiğılı kimdir?

Kiğılı 10 Kasım reklamı izle! Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümünde çekilen reklamlar büyük markalar tarafından yayınlanmaya başladı. Kığılı'nın yayınladığı reklam filmi kısa sürede sosyal medyada yayılmaya başladı.Reklamı izlemeyen vatandaşlar büyük bir merakla bu filmi araştırmaya başladı. Peki Kiğılı 10 Kasım reklamı izle! Kığılı Düğme reklamı!Abdullah Kiğılı kimdir? detaylar haberimizde...

Kiğılı 10 Kasım reklamı izle! Kiğılı'nın "Bazı insanlar vardır ki önünde düğme iliklenir!" sözleri ile kısa sürede sosyal medyayı sallamayı başardı.Büyük beğeni topalayan 10 Kasım reklamı merak eden vatandaşlar şimdiden reklamın görüntülerini araştırmaya başladı.Peki Kiğılı 10 Kasım reklamı izle! Kığılı Düğme reklamı!Abdullah Kiğılı kimdir? detaylar haberimizde...

Ünlü giyim markası Kiğılı “10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü” için duygulandıran bir video yayınladı. “10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü” için duygulandıran bir video yayınladı. İşte Kiğılı 10 Kasım reklam filmini izle..

1938 doğumlu erkek moda markası Kiğılı, Mustafa Kemal Atatürk’ün önünde düğmelerini ilikleyen bir reklam filmiyle karşımızda.

“Bazı insanlar vardır ki önünde düğme iliklenir” diyen Kiğılı 10 Kasım için hazırlanan filminde bir saygı belirtisi olan düğme iliklemekten yola çıkıyor ve markası ne olursa olsun, düğmesi kopmuş ya da sökülmüş ceketlerin düğmelerini 9 Kasım’da ücretsiz dikmek için mağazalarına bekliyor.

 Son dönemlerde özel günlerde birçok markanın yaptığı reklam filmleri çok başarılı hatta çıta her seferinde biraz daha yükseliyor. Son olarak bu çıtayı “Kiğılı” biraz daha yukarıya taşıdı.10 Kasım için Kiğılı’nın yaptığı 15 saniyelik reklam filmi izleyenleri duygulandırdı.

Kiğılı’nın reklam filminde; duvarda düğmesinin koptuğunu ağır çekimde gördüğümüz bir ceket var. Arkasından da etkileyici bir ses tonuyla; “Markası ne olursa olsun düğmesi sökülmüş ya da kopmuş ceketlerinizi 9 Kasım'da Kiğılı mağazalarımıza getirin. 10 Kasım'da önümüzü birlikte ilikleyelim…” diyen ses izleyenleri duygulandırıyor.

Türkiye'nin Erkek Giyim Markası 

Kiğılı olarak çağdaş, akılcı ve başarılı erkeklerin tercih ettiği Türkiye’nin erkek giyim markasıyız. Yıllara meydan okuyan yenilikçi vizyonumuz ve dünya standartlarındaki koleksiyonlarımız ile her zaman kentli profesyonellerin vazgeçilmezi olmayı sürdürüyoruz. Moda sektörüne getirdiğimiz yeniliklerle öncü rol üstleniyor, trendleri kendi çizgimizle yorumlayarak erkeklerin beğenisine sunuyoruz.

Farklı yaş gruplarına yönelik seçenekler sunan koleksiyonlarımız, erkeklere haftanın her günü en konforlu giyim deneyimini yaşatıyor. Yoğun bir iş toplantısında özgürce hareket edebileceğiniz takım elbiseler, bir pazar kahvaltısında konfor sunan gündelik tasarımlar, özel davetlerde en şık smokinler veya bir kayak tatilinde içinizi ısıtan trikolar Kiğılı deneyimini zenginleştiren öğelerden bazıları.

Türkiye'de 67 ilde 225 mağaza
Dünya genelinde 13 ülkede 26 satış noktası
Yılda 6.500.000 adet üretim
Haftada 150.000 adet ürün sevkiyatı
50.000 m2 mağaza alanı
2.500 çalışan

Bugün Türkiye’de 67 ilde 225 mağaza, yurt dışında Avusturya, Fransa, Kıbrıs, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Makedonya, Suudi Arabistan, Kazakistan, Özbekistan, Çin, Rusya ve Kosova’da toplam 26 satış noktamızla hizmet veriyoruz. Dünya üzerine yayılmış 300’e yakın satış noktasına haftada 150.000 adet üzerinde ürün gönderiyoruz. Kiğılı olarak, dünya moda devlerinden biri olma vizyonuyla çalışırken, erkek giyimi denince akla gelen ilk 10 küresel markadan biri olmayı hedefliyoruz.

Bunun yanı sıra; yurtdışında ‘Made in Turkey’ yerine ‘Brand of Turkey’ algısını oturtmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 Vizyonu

“Nitelikli insan kaynağımız ile sunulan hizmet sayesinde kaliteli ürün çeşitliliğini uygun fiyatlarla sunup, yurtiçi Pazar payımızı arttırarak lider marka konumumuzu devam ettirmek ve yurtdışı pazarında tanınmış 10 markadan biri olmak”

Misyonu

“Erkek moda perakendeciliğinde uluslararası pazarlarda dünya çapında tercih edilen lider marka olmak”

ABDULLAH KİĞILI KİMDİR?

Abdullah Kiğılı, 20 Nisan 1943 tarihinde Malatya‘da doğmuştur. Babası Malatya'ya göç eden bir esnaftı. Aile köken olarak Bingöl‘ün Kiğı ilçesinden göçme olduğu için soyadı kanunu çıktığında Kiğılı soyadını almışlar. Dedesi 1928 yılında Kiğı’dan Malatya’ya göç etmiş, 1952 yılında da 9 yaşında iken ailesi İstanbul‘a taşınmıştır. İstanbul Erkek Lisesinde okuyup 1961 yılında mezun olmuştur. 

Babası tekstil işi ile uğraşan Abdullah Kiğılı, 1959 yılında lisedeyken babasının Sultan Hamam’da açtığı kumaş mağazasında çalışmaya başladı. Daha öncede Mantocuk yaptı. Abdullah Kiğılı, 1965 yılında Kiğılı markası ile gömlek üretimine başlayarak iş hayatına atılmıştır. Daha sonra pantolon, takım elbise, palto kaban işine başladı. 

25 Ekim 1969 tarihinde İstiklal Caddesi’nde ilk mağazasını babası ile birlikte açtı. 1973 yılında Cem Boyner‘in babası Altınyıldız kumaşlarının sahibi Osman Boyner‘in daveti ile Beymen Beyoğlu mağazasına ortak oldu. 

1980 yılında Kiğılı Konfeksiyon Fabrikası’nı kurmuştur. Almanya‘dan eğitmenler getirerek bu işi oturttu. İlk etapta Almanya, Hollanda gibi ülkelere fason işler yapmaya başladı. Ayrıca ürünlerini Türkiye genelinde 300’ün üzerinde bayi aracılığıyla satar hale gelmiştir. 2011 yılında yurtdışında da 17 mağazası vardı. 

Abdullah Kiğılı, 9 Eylül 1997 – 4 Kasım 1997 tarihleri arasında Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı görevi yapmıştır. 4 Kasım 1997 tarihinde görevini Haluk Ulusoy‘a devretmiştir. Abdullah Kiğılı, ayrıca Fenerbahçe Spor Kulübü’nde Aziz Yıldırım zamanında 1998 yılında başkanvekilliği de yapmış, İstanbulspor, Güreş Federasyonu, Kayak Federasyonu’nunda yöneticilik yapmıştır. Aynı zamanda Fenerbahçe Spor Kulübü’ne ait 1999 yılında Fenerium mağazalarından da sorumlu yönetici olmuştur. 2000 yılında ayrıldı. 2009 yılında tekrar yılında Fenerium mağazalarından da sorumlu yönetici oldu. 

Abdullah Kiğılı, 1964 yılında evlendi. 3 kızı vardır.