Magazin |

Kerim Sabancı, Avustralyalı modelle yeni bir aşka yelken açtı

Cemiyet hayatının ünlü çifti Arzu ve Ömer Sabancı'nın küçük oğulları Kerim Sabancı, Avustralyalı bir modelle yakalandı. Şimdilerde yeni sevgilisiyle Bodrum'da tatil yapan Kerim Sabancı'nın adı iki yıl önce Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu ile adı aşk dedikodusuna karışmıştı.

Hacı Sabancı ve Hakan Sabancı'nın kardeşi Kerim Sabancı aşk hayatındaki sessizliğini bozdu. En son iki yıl önce Deren Talu ile adı aşk dedikodularına karışan yakışıklı genç kalbini Avustralyalı bir modele kaptırdı.

Kerim Sabancı'nın herkesten gizlediği ilişkisini kaleme alan Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, ''Kerim'i hafta sonu Bodrum'da çapkınlıkta yakaladım'' ifadelerini kullandı.

İşte Bülent Cankurt'un 'Bodrum'da aşk tatili' başlıklı yazısı...


Arzu-Ömer Sabancı'nın küçük oğlu Kerim Sabancı, çapkınlık konusunda abileri Hacı ve Hakan Sabancı'nın izinden gidiyor. Gerçi Hacı evlendi ve sahadan çekildi ama Hakan tam gaz çapkınlıklara devam ediyor. Galiba bundan sonra Kerim'i de sahalarda daha çok göreceğiz. En son iki yıl önce Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu ile adı aşk dedikodusuna karışan Kerim'i hafta sonu Bodrum'da çapkınlıkta yakaladım.Kerim, benim de bulunduğum ünlü bir otelin akşamüstü partisine güzel bir kızla geldi. Hemen hızla bir araştırma yaptım ve yanındaki kızın Avustralyalı bir model olduğunu öğrendim.

Kerim Sabancı, Avustralyalı modelle yeni bir aşka yelken açtı

Beth Walkemeyer adlı güzel model, bir ajansla anlaşıp Türkiye'ye gelmiş ve yaz boyunca burada çalışacakmış. Nerede, nasıl tanıştı bilmiyorum ama hafta sonu sevgilisini Bodrum'a tatile getiren Kerim, çok mutlu görünüyordu. Bakalım Kerim Sabancı'nın, Avustralyalı modelle ilişkisi bir yaz aşkı olarak tarihe mi karışacak yoksa uzun soluklu mu olacak…