Magazin |

Kerem Tunçeri Aslı Enver hakkında ilk kez konuştu!

Aslı Enver ile Kerem Tunçeri'nin aşkı 'yılın aşkı' olabilirdi ama ifşa edilen mesajlar yüzünden maalesef başlamadan bitti. Birbirlerini tanıma aşamasından ileriye gidemeyen Aslı Enver ile Kerem Tunçeri, aşkı magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Eski basketbolcu Kerem Tunçeri, Aslı Enver ile ilişkisinin duyulmasının ardından sosyal medyada ifşa edilen mesajları hakkında ilk kez konuştu.

Eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile geçtiğimiz aylarda Aslı Enver ile ilişkisinin duyulmasının ardından sosyal medyada ifşa edilen mesajları hakkında ilk kez konuştu. Posta'dan Oya Çınar'a röportaj veren Tunçeri " Yasal haklarımın peşindeyim" dedi.

MUTLU BİR İLİŞKİNİN ARİFESİNDEYKEN BUNU YAŞADIM. BAZI İNSANLAR MUTLULUĞU KİMSEYE YAKIŞTIRAMIYOR

Yakın zamanda çok talihsiz bir olay yaşadınız. Sosyal medyada ifşa edilen özel mesajlarınızdan bahsediyorum. Ne hissettiniz? Neden bu sizin başınıza geldi?

Aslına bakarsanız çok şaşırmadım. Son aylarda sosyal medya üzerinden benden başka isimlere de bu oyunlar kuruldu. Mutlu bir ilişkinin arifesinde olmam dolayısıyla, hazır gündem de oldukça boşken hakkımda bu ifşalar yapıldı. Bazı insanlar mutluluğu kimseye yakıştıramıyor ve buralarda ünlü olmak için fırsatlar yaratıyor.

KIZIMA KARŞI BÜYÜK MAHÇUBİYET HİSSETTİM, BUNU YAPANLARLA MUTLAKA HUKUK ÖNÜNDE HESAPLAŞACAĞIZ

Sosyal medyadaki tepkileri geçersek, onları hepimiz biliyoruz. Yakın çevrenizden nasıl tepkiler aldığınızı merak ediyorum?

Her şeyden önce ben bir babayım ve kızıma karşı büyük bir mahçubiyet duydum. Babamı kaybedeli henüz iki ay olmuşken bu şekilde gündeme gelmek, hem beni hem de ailemi, özellikle de annemi çok üzdü. Diğer yandan, çok şükür karakterimi uzun yollar içinde doğru ifade etmiş olmalıyım ki insanlar kalplerindeki yerimi bana hatırlatarak tekrar normalleşmeme yardımcı oldu. Bunu yapanlarla mutlaka hukuk önünde hesaplaşacağız.

ÜNLÜ OLMAK İSTEYEN HERKES, TOPLUMUN SEVGİSİNİ KAZANMIŞ İNSANLARA BU KADAR KOLAY SALDIRAMAMALI

Hukuksal süreç şu an ne aşamada?

Bugün herkesin farkında olması gereken üç tane suç var. Özel hayatın gizliliğini ihlal, haberleşmenin gizliliğini ihlal, verileri hukuka aykırı yayma. Basit gibi gözüken bu üç madde, bireyin kişisel haklarını önemli oranda koruyor. Ünlü olmak ya da biraz çıkar sağlamak isteyen herkes, toplumun sevgisini kazanmış insanlara bu kadar kolay saldıramamalı. Ben de avukatlarım aracılığıyla yasal haklarımın peşindeyim. Başkalarının canı da bu kadar kolay yanmasın istiyorum.

BU DURUMUN İÇİNE ASLI HANIM'IN ADININ DA KARIŞTIRILMASI BENİ EN ÇOK ÜZEN ŞEY OLDU

Aslı Enver ile ilişkiniz, gerçekten ortaya çıkan bu mesajlar sebebiyle mi bitti?

Aslı Hanım ile arkadaşlarımız vesilesiyle daha önce tanıştırılmıştık ve evet, pandemi sürecinde iletişimdeydik. Her şeyden önce güzel bir arkadaşlığımız oluştu. Bunun duyulmasının hemen arkasından ciddi bir saldırıya maruz kaldım. Bu durumun içine Aslı Hanım'ın adının da dahil edilmesi beni en çok üzen şey oldu.