Magazin |

Kerem Bürsin İstanbul'u terk ediyor!

Kerem Bürsin, ortak yapımcısı olduğu ve başrolünde yer aldığı geçtiğimiz yıl yayınlanan ‘Yaşamayanlar’ dizisi için Amsterdam’a gidecek. Netflix’ten aldığı uluslararası geri dönüşlerden sonra ünlü dijital yayın platformu Netflix'in radarına girdi. Ünlü oyuncu, detayları konuşmak için görüşecek.

Kerem Bürsin, başrolünde yer aldığı ve geçtiğimiz yıl BluTV’de yayınlanan “Yaşamayanlar” dizisi için Amsterdam’a gidecek. Bürsin’in başrolleri Birkan Sokullu, Elçin Sangu ve Selma Ergenç’le paylaştığı dizi, geçen yıl temmuz ayında başlayıp ekim ayında sona ermişti. Dizi, bir başka dijital yayın platformu olan Netflix’ten aldığı uluslararası geri dönüşlerden sonra ünlü dijital yayın platformunun radarına girdi. Bunun üzerine dizinin ortak yapımcısı da olan ünlü oyuncu Amsterdam’a giderek Netflix’le konuyla ilgili detayları görüşecek. Anlaşmaya varılıp dizinin sürmesi durumunda aynı oyuncu kadrosunun diziye devam edip etmeyeceği ise merak konusu.

GELEN TEKLİFLERİ DEĞERLENDİRİYOR

Uzun süredir birlikte olduğu Serenay Sarıkaya ile ayrılan Kerem Bürsin kendini işe verdi. “Yaşamayanlar” dizisinin haricinde gelen farklı rol tekliflerini de değerlendiren Bürsin, içine sinen bir projede de yer almayı düşünüyor.