Spor |

Kemal Erdoğan: Sergen hoca heyecanı, adrenalini seviyor, bize heyecan yaşatıyor

Beşiktaş yöneticisi Kemal Erdoğan... "Daha çok erken, yolumuz uzun. Daha önce başardık. Sergen hoca heyecanı, adrenalini seviyor. Bize heyecan yaşatıyor. Geçen yılda aynı heyecanları yaşattı ama hedefimize ulaştık. Ben çok çok inanıyorum kendisine, takıma. Gerçekten kaliteli bir kadroyuz, yapamayacağımız bir şey değil. Evet Trabzonspor puan farkını açtı ama 3 puanlı sistemde her şey olabilir. Sezon sonunu bekleyeceğiz ve inşallah hedefimize ulaşacağız.”

Ziraat Türkiye Kupası 5 Turu'nda Beşiktaş ile Altay eşleşti. Beşiktaş Kulübü TFF, UEFA ve Kamu Kurumları ile İlişkiler Sorumlusu Kemal Erdoğan, eşleşmeyi değerlendirdi.

Kupadaki en zor rakiplerden birinin Altay olduğuna dikkat çeken Erdoğan, “Olabilecek en zor rakiplerden bir tanesi Altay. Keyifli bir maç olacak. İki siyah-beyazın çekişmesi olacak. Hak eden kazansın. Diğer takımlara kıyasla bence iyi ve zorlu bir takım. Bekleyip göreceğiz. Biz de onlar gibi Süper Lig'de mücadele ediyoruz. En iyisini yapmaya çalışıyoruz, Türkiye kupası çok önemli. Kazanan direkt UEFA'ya gidiyor. Dolayısıyla Beşiktaş ve diğer takımlar için çok önem arz ediyor. En iyi şekilde hazırlanacağız ve devam edeceğiz” diye konuştu.

SERGEN HOCA'YLA YILMADAN DEVAM

Teknik direktör Sergen Yalçın hakkında da konuşan Siyah-Beyazlı idareci, şunları söyledi:

“Biz yolumuzdan hiç ayrılmadık. Devam etme kararı değil, zaten birlikteydik. Tabii ki Sergen hocamız çok iyi bir Beşiktaşlı. Alınan sonuçlara biz de çok üzülüyoruz, kendisi de çok üzülüyor. Çare bulmaya, çözüm bulmaya çalışıyor. Basın toplantısında da sizlere anlattı, çözüm bulmaya çalıştığını söyledi, yılmadan devam edeceğiz. Biz birlikteyiz ve hep birlikte bir şeyi başaracaksak başaracağız."

"KASIMPAŞA’YA KAZANMAK İÇİN GİDİYORUZ"

Bugün Kasımpaşa ile oynanacak karşılaşmada kazanmak istediklerini dile getiren Kemal Erdoğan, “Kasımpaşa maçına kazanmak için gidiyoruz. İyi hazırlandık, zor günler geçirdik. Bundan sonra daha iyi olacağını umut ediyorum ve iyi hazırlanan bir takım var. Sinerjiyi daha iyi yakalayacağımızı düşünüyorum. İyi çalıştılar, güzel bir maç olacak. Tabii ki kazanmak için gidiyoruz" şeklinde konuştu.