Dizi |

Kasaba Doktoru 2. Bölüm Fragmanı! Kasaba Doktoru Yeni Bölümde Neler Olacak?

Kasaba Doktoru 2. bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 dizisi Kasaba Doktoru bu akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Hazal Subaşı, Ozan Akbaba ve Deniz Can Aktaş'ın rol aldığı ve Dr. Romantic dizisinden uyarlanan Kasaba Doktoru yeni bölümde neler olacak? İşte Kasaba Doktoru 2. bölüm fragmanı...

Kasaba Doktoru 2. bölüm fragmanı izlemek isteyenler araştırmalara başladı. Cuma akşamları yayınlanacak dizinin ilk bölümü bu aklam ekrana geldi. Etkileyici hikayesi ile dikkat çeken dizi TRT 1 ekranlarında başladı. Peki Kasaba Doktoru yeni bölümünde neler olacak?

KASABA DOKTORU 2. BÖLÜM FRAGMANI

Kasaba Doktoru 1. bölümde neler oldu?

Ömer'in babası yaralı olarak geldiği Özel Gümüşok Hastanesi'nde vefat eder. Ömer bu vefattan hastaneyi sorumlu tutar ve kendince hesap sormaya kalkar. Hakan Hoca'nın zamanında müdahalesiyle de hayatı değişir... ünlü doktor ve cerrahlarını barındıran bu hastanede kendini kanıtlamak için bir mücadelenin içine girer.

Özellikle de Dr. Leyla bu başarılı doktorlar içinde hem zekası, hem cesareti hem de hünerli elleriyle yıldız gibi parlamaktadır. İlk günlerde Leyla'yla yıldızı hiç barışmayan Ömer, günler geçtikçe Leyla'nın büyüsüne kapılmaktan kendini alamaz. Fakat Leyla ortadan kaybolur, ondan hiçbir şekilde haber alamaz.

Özel Gümüşok Hastanesi cerrahi bölümünde kendisine bir yer edinmeye çalışan Ömer, aradan geçen beş yıl sonra, girdiği bir ameliyatta hastasını kaybetmesinin ardından, kendisini İstanbul'dan uzak bir yerde bir belde hastanesi olan Özel Uluçınar Hastanesi'nde bulur.

Bu hastaneden bir an önce kurtulmaya çalışan Ömer'in yolu, Hakan Hoca ile kesişecektir.