Karnı büyüdü! İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen'den hamilelik pozları

Burak Özçivit ile evliliğinden Karan adında bir çocuğu bulunan Fahriye Evcen ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde oğlu ile birlikte koronavirüse yakalanan ve kısa sürede eski sağlığına kavuşan Fahriye Evcen tatilden yeni karelerini paylaştı. İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen'in paylaştığı karelerinde büyüyen karnı ise dikkat çekti. Güzel oyuncuya takipçilerinden 'hamilelik çok yakışmış' yorumları yağdı.

2017 yılında evlendiği meslektaşı Burak Özçivit ile mutlu bir evlilik sürdüren ve ikinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen geçtiğimiz günlerde oğlu Karan ile birlikte koronavirüse yakalanmıştı. Bodrum tatili sırasında koronavirüse yakalandığını öğrenen Fahriye Evcen, özel bir hastaneye giderek testinin pozitif olduğunu öğrenmişti. Kısa sürede eski sağlığına kavuşan Fahriye Evcen şimdilerde tatiline kaldığı yerden devam ediyor.

 BEBEK GÖRÜNDÜ

Hamileliğinin 4. ayına yaklaşan ve ikinci bebeğini kucağına almak için gün sayan güzel oyuncu Fahriye Evcen renkli tatil kareleriyle dikkatleri üzerine çekti. Teknede çekildiği pozlarını 13 milyonu aşkın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaşan Evcen'e beğeni ve yorum yağdı. Beyaz bikinisinin altına beyaz bir şort giyen ünlü oyuncu kombinini ise gömlekle tamamladı. 

İşte Fahriye Evcen'in o kareleri...

Karnı büyüdü! İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen'den hamilelik pozları - Resim : 2

Karnı büyüdü! İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen'den hamilelik pozları - Resim : 3

Karnı büyüdü! İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen'den hamilelik pozları - Resim : 4

Karnı büyüdü! İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen'den hamilelik pozları - Resim : 5

Karnı büyüdü! İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen'den hamilelik pozları - Resim : 6

Karnı büyüdü! İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen'den hamilelik pozları - Resim : 7


Karnı büyüdü! İkinci bebeğine hamile olan Fahriye Evcen'den hamilelik pozları ile ilgili etiketler Fahriye Evcen Burak Özçivit Hamilelik hamilelik pozları sosyal medya