Magazin |

Karların içine mayosuyla atlayan Pelin Akil zatürre oldu ve koronavirüse yakalandı

Mayosuyla evinin bahçesindeki karların içine atladığı anların videosunu sosyal medya hesabından paylaşan ikiz annesi ve oyuncu Pelin Akil'den kötü haber geldi. 2016 yılında evlendiği meslektaşı Anıl Altan ile mutlu bir evlilik sürdüren 35 yaşındaki oyuncu önce zatürreye yakalandığını ardından ise koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Sosyal medyada başlayan karların içine atlama akımına uyarak mayo ile evinin balkonunları karın içine atlayan oyuncu Pelin Akil zatürreye yakalandı. Instagram hesabından bir paylaşım yapan Akil, "Challenge or zatürre yarışmasında zatürre kazandı. Zatürre olmasam da yine faranjit" ifadelerini kullandı.

PCR testi de yaptıran Pelin Akil'in test sonucu pozitif çıktı. İkinci bir paylaşımda bulunan ikiz annesi, "Biraz önce ben de elendim a dostlar. Hızlı testim negatif, PCR testim pozitif. Umarım kızçelerime bir şey olmaz" ifadelerini kullandı.


Ünlü oyuncu Pelin Akil, önceki gün mayosunu giyerek bahçeye çıkmış ve soğuk havaya rağmen önce kendisini karın içine bırakmış sonra da dans etmişti.