Yaşam

Kargosu eve çıkmayınca dehşet saçtı

Esenyurt'ta bir sitede oturan kadın, kargosunun evine çıkarılmasını istedi. Güvenlik görevlisi tarafından isteği gerçekleştirilmeyen kadın ortalığı birbirine kattı. Görevliye ”Bizim evin önünde çalışan bir köpeksin” diye hakaretler savuran kadın otopark giriş bariyerini de kırdı.

Olay, Esenyurt İncirtepe mahallesinde bulunan bir sitede meydana geldi. İddiaya göre, Necla A. isimli kadına bir kargo paketi geldi. Güvenlik görevlilerine teslim edilen kargo paketi, teslim alınması için Necla A.’ya haber verildi.

Evinde bulunan Necla A. ise güvenlik görevlisine paketi yukarıya çıkarmasını istedi. Ancak güvenlik görevlisi aşağıya inip güvenlik kulübesinden alması gerektiğini söyleyince kadın çılgına döndü.

HAKARETLER SAVURDU, SİTE GİRİŞİNDEKİ BARİYERİ KIRDI

Aldığı olumsuz yanıt karşısında çılgına dönen kadın, aşağıya inerek güvenlik görevlisine önce hakaret etti daha sonra darp etmeye başladı. Öfkesi dinmeyen kadın, daha sonrada site girişindeki bariyeri kırarak zarar verdi.

Yaşanan bu olayların ardından site yönetimi polis ekiplerine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri iki tarafı da karakola götürdü.