Magazin |

Kardeşlerim Melisa Tolga Sarıtaş ile partner oldu! Damlasu İkizoğlu'ndan haber var!

Melisa karakterini canlandırdığı Kardeşlerim dizisinden ayrılan oyuncu Damlasu İkizoğlu yeni projesini buldu. Yakında Show TV'de başlayacak Baba dizisinde Tolga Sarıtaş'ın rol arkadaşı oldu.

Başrollerinde Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş ve Özge Özacar'ın yer aldığı Baba dizisi yakında ekrana gelecek. Çukur'un senaristi Gökhan Horzum'un senaryosunu yazdığı Baba dizisi farklı konusu ve ilgi çekici hikayesi ile büyük ses getirmeye hazırlanıyor.

Bir Anadolu Hikayesi olarak yayınlanacak Baba dizisinin hikayesi Anadolu'da geçecek. Bir baba ve oğulun başından geçenleri ve ayakta kalma mücadelesini anlatacak dizide kadın oyuncu olarak şimdilik Özge Özacar ve Damlasu İkizoğlu yer alıyor.

Kardeşlerim dizisinde oynadığı Melisa karakteri ile dikakt çeken Damlasu İkizoğlu'nun da Tolga Sarıtaş ile partner olması hayranlarını da sevindirdi. İkilinin uyum yakalayacağını düşünenler bir hayli fazla.

Damlasu İkizoğlu (@damlasuikizoglu) / Twitter

Tolga Sarıtaş ise Arıza dizisinden bu yana yeni bir projede yer almadı. Söz dizisiyle tanınan başarılı oyuncu Sarıtaş, dizide Emir Saruhanlı karakteri ile karşımıza çıkacak.