Popüler Haberler |

Kardeşlerim 3. sezon olacak mı? Kardeşlerim dizisi ne zaman final yapacak?

Son bölümü ile 14 Mayıs Cumartesi akşamında ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim ne zaman final yapıyor sorusuna cevap aranıyor. Diziyi yakından takip edenler ise merakla Kardeşlerim 3. sezon olacak mı? İşte detaylar…

Son olarak 14 Mayıs akşamında 52. bölüm ile ATV ekranlarında izleyenlerinin karşısına çıkan Kardeşlerim dizisi için sosyal medyada final iddiaları gündeme geldi. Bu sezon içerisinde pek çok oyuncusunu başka yapımlara kaptıran ve senaryoda değişikliğe giden Kardeşlerim dizisi 3. sezonundan da yeni haberler beklenmeye başlandı.

Kardeşlerim Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

ATV ekranlarının sevilen fenomen dizisi Kardeşlerim’in 2. sezon sonunda final yapabileceği iddiaların sosyal medyada dillendirilmeye başlandı.

Kardeşlerim Son Bölümde Neler Yaşandı?

Harika'nın kümeste kalmaya başlaması, Ömer ve Asiye'ye zor anlar yaşatırken, Akif de çaresizce, Suzan'ı cezaevinden nasıl kurtaracağını ve şirketin borçlarını ne şekilde ödeyeceğini düşünmektedir.

Şengül'le araları iyice açılan Orhan ile Gönül cephesinde önemli gelişmeler yaşanırken, bir gece vakti kümese gelen beklenmedik ziyaretçi herkesi şaşırtır. Harika hayatıyla ilgili, Eren kardeşleri de etkileyecek oldukça büyük bir karar alırken, bu hepsi için büyük bir sürpriz olacaktır.

Kardeşlerim 3. Sezon Olacak Mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim için 3. sezon çekimleri hakkında son bilgiler Mayıs ayının sonlarında netlik kazanacak. Ancak oldukça beğenilen Kardeşlerim dizisinin 3. sezonunun çekilmesine kesin gözüyle bakılmakta.