Yaşam |

Kardeşi evden kovunca gözü döndü! Bakkala giren adam dehşet saçtı...

Adana'da aynı evde kaldığı kardeşi tarafından kötü alışkanlıklarından dolayı evden kovulan adamın gözü döndü. Evden ayrılmak istemeyen adam, bakkal işleten kardeşini, dükkanında pompalı tüfekle vurdu. O korkunç anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Adana'da merkez Yüreğir ilçesine bağlı Haydaroğlu Mahallesinde kardeşler arasında kahreden bir olay yaşandı. 

KÖTÜ ALIŞKANLIKLARINDAN DOLAYI EVİNDE İSTEMEDİ

İddiaya göre, bakkal işleten Mehmet Salih T. ile Abdülaziz T. aynı evde kalmaya başladı. Bir süre sonra Mehmet Salih T. kardeşi Abdülaziz T.’nin kötü alışkanlıkları olduğu gerekçesiyle aynı evde kalmak istemeyip ona evi terk etmesini söyleyerek bakkala gitti. Bu duruma sinirlenen Abdülaziz T. pompalı tüfekle bakkala gelerek kardeşini vurup olay yerinden ayrıldı.

 

SANİYE SANİYE KAMERADA

Bu anlar ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Taksiye binen zanlı Köprübaşı Polis Merkezine giderek teslim oldu. Yaralı Mehmet Salih T. ise Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesine kaldırıldı. Hayati tehlikesi bulunan Mehmet Salih Turgut yapılan müdahalelerinin ardından hayati tehlikeyi atlatıp bir hafta sonra taburcu oldu.

 

EVDEN KOVDUĞU İÇİN VURDUĞUNU İTİRAF ETTİ

Teslim olan zanlı ise ifadesinde kardeşinin kendisini evden kovduğu için vurduğunu öne sürdü. Zanlı ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.

Sitene Ekle